"Є план розбудови цілого містечка довкола "Арени Львів"

10 січня 08:45
Переглядів: 939
Арена Львів

Юрій Майборода, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, поділився з Galsports своїм баченням ситуації довкола «Арени Львів»

«Було б логічно, якщо б стадіон забрала Львівська міська рада, оскільки від неї залежить життєдіяльність навколишньої території. Проте, з боку міста я не бачу намірів цього робити, жодних зусиль та бажання. Якщо місто не проявить активності і «Арену Львів» забере Львівська обласна рада, то ми будемо працювати і допомагати чим зможемо. Кілька років тому завдяки нашій діяльності вдалось внести стадіон до переліку баз олімпійської підготовки, що сприяло їхньому фінансуванню з державного бюджету.

Також, коли ми говоримо про майбутнє стадіону, то повинні розуміти, що має бути обов’язкова  присутність футбольної команди-господаря на постійні основі. Так як свого часу був «Шахтар». Було б добре, якби це були «Карпати». Проявляє зацікавленість «Верес», але не зрозуміло наскільки довго він тут буде. Але це обов’язково повинна бути команда Прем’єр-ліги аби приваблювати якомога більше глядачів. Якщо такої команди не буде, то це штучне тримання стадіону на плаву. Всіма іншими заходами можна допомагати заробляти стадіону, але основним має бути футбол. Звичайно, було б добре якби такі концерти як дає «Океан Ельзи» були частіше, але це повинно залишатись другорядним. 

Свого часу ми мали проект «Олімпійська надія 2022». Є багато матеріалів розбудови цілого містечка довкола «Арени Львів». Повинні були звести арену для зимових видів, прес-центр та іншу інфраструктуру потрібну для Олімпіади. Це дало б території нове активне життя. Але наразі проект залишається на майбутнє. Там досі є перспектива, але вона відтягується у часі. Ця територія має зручне розташування: не далеко аеропорт, зручні доїзди. Але тут знову на перший план виходить місто, яке повинно розбудовувати там інфраструктуру. Воно повинне бути зацікавлене.

Можна зрозуміти позицію держави щодо «Арени Львів», все ускладнюють борги. Якщо держава погасить борги, тоді можна вирішувати всі інші питання і віддавати на баланс іншим органам.» 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: