Єпарх з Канади приїхав благословити учасників греко-католицьких змагань з міні-футболу в Івано-Франківську

14 травня 15:00
Переглядів: 191
Міні-футбол

Вчора, 13 травня, в обласному центрі розпочався міні-футбольний турнір на кубок Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Охочих позмагатись за приз виявилось чимало: 20 дитячих команд та 9 дорослих.

На офіційне відкриття турніру в місцевий коледж фізичного виховання з’їхались численні гості, зокрема Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир та Єпарх Нью-Вестмінстерський з Канади Преосвященний Владика Кен Новаківський. Владики привітали учасників змагань, бажаючи всім незабутніх вражень та чесної боротьби, а опісля благословили присутніх освяченою водою, повідомляє прес-служба Архієпархії.

Мета цього спортивного дійства, за словами організаторів, є пропагування здорового способу життя серед наших парафіян, адже, відповідно регламенту, у турнірі мають право брати участь виключно особи, котрі належать до парафіяльних спільнот.

Футбольні змагання заплановані на два дні, після яких будуть визначені переможці у двох вікових категоріях: діти (від 12 до 14 років) та дорослі (від 15 і старші).

Турнір відбувається за сприяння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: