Євген Боровик: "Карпати" запропонували розірвати контракт"

05 липня 09:00
Переглядів: 239
боровик худобяк

Завчасно з Польщі повернулася частина гравців основи «Карпат». Мова про голкіпера Євгена Боровика, захисників Олексія Дитятьєва, Євгена Зубейка і нападника Віктора Хомченка. Квартет відправили до Львова, в дубль, і порадили подумати про нове місце роботи. Якщо для Зубейка подібний розвиток подій несподіванкою не став - у нього закінчився контракт, а новий керівництво «Карпат» не запропонувало - то для Боровика, який був безперечним першим номером навесні, і основного захисника Дітятьєва подібний розвиток подій відверто спантеличило. Обидва мають на руках діючі контракти на 1,5 і 2 з половиною роки відповідно.

Євген Боровик: 

- Не знаю, що сталося. Як пояснили, керівництво прийняло таке рішення. Це був головний аргумент. Ми зібралися і поїхали. Нам це вранці сказали після сніданку: потрібно їхати в клуб і там вже розмовляти з приводу свого подальшого існування в команді. Що сказали в клубі? Запропонували розірвати контракт і шукати собі новий колектив.

У мене контракт розрахований ще на півтора року. Поки що варіантів відповідних немає, до початку чемпіонату залишилося 10 днів... Ось так ось неждано-негадано нас викинули за борт. Час ще є для заявки, будемо щось шукати. Щоб розірвати контракт, потрібно мати якусь пропозицію. У клубі сказали, що перешкоджати не будуть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: