Євген Чепурненко: «Дуже сильно звик до Львова»

21 липня 09:29
Переглядів: 351
Default Image

Креативний атакувальний екс-півзахисник «Львова» Євген Чепурненко разом із Олександром Рябоконем (тепер — головний тренер «Севастополя») та ще чотирма «левами» у літнє міжсезоння поповнив лави «Севастополя». У першій же грі, вийшовши на заміну, Євген відзначився забитим голом у кримському дербі проти «Кримтеплиці», допомігши своїй новій команді здобути перемогу — 2:0. «Ратуша» поспілкувалася з героєм кримського дербі про атмосферу у новій команді, «львівську» діаспору у «Севастополі», а також плани на сезон.

-Усі налаштовувалися на серйозне протистояння. Тим паче збіглося так, що у першому турі відразу кримське дербі. Тому виходили на матч проти «Кримтеплиці» з невеличким хвилюванням. Добре, що зуміли з першого туру взяти три очки, всі хлопці задоволені.

— Ти забив гол із передачі свого друга Володимира Танчика, з ким раніше виступав за «Львів». Ця зіграність допомагає, і розуміння тренерських установок Олександра Рябоконя вже плодоносить…
— Зі «Львова» в «Севастополь» перейшли п’ятеро, і тому нам значно легше було влитися в колектив, адже всі свої хлопці, дружні. В ігровому плані ми добре розуміємо один одного. Добре, що у ситуації, коли я забивав гол, Танчик віддав мені пас, і мені вдалося у першому офіційному матчі за нову команду відзначитись голом.

— Перший тайм і перша половина другого були «засушливими», довго не могли забити гол. Чого не вистачало?
— Це перша гра в новому чемпіонаті, і хоча й хлопці досвідчені, але у кожного все-таки було хвилювання. Приїхали дуже багато вболівальників зі Севастополя. В першому таймі справді мало що вдавалося в атаці, а потім, коли у другій 45-хвилинці додали трішки у швидкості, вийшов Володимир Танчик і оживив гру. Потім я вийшов на заміну, радий, що тренер довірив мені, і я забив гол…

— Яке завдання перед «Севастополем» на цей сезон? 
— Перед нами стоїть конкретне завдання — посісти перше місце і вийти у прем’єр-лігу.

—Стиль гри, який при Рябоконі був у «Львові», і той, який є нині у «Севастополі», схожі?
— Наразі про це рано говорити. Він працює лише два тижні у «Севастополі». Гадаю, з часом він буде прививати приблизно такий же стиль гри, який був тоді, коли він тренував «Львів». Наразі не всі футболісти вникають у цю систему, однак із часом кожен зрозуміє, чого прагне тренер, а це покращить гру та результати «Севастополя».

— Від інших гравців «Севастополя» ревнощів до Вашої «львівської» п’ятірки немає?

 — Ні, з цим усе гаразд. Дуже приємно, що вже з першого дня, відколи ми щойно прийшли на тренування, всі хлопці «Севастополя» досить доброзичливо до нас поставилися, попри те, що ми п’ятеро прийшли з однієї команди та ще й із головним тренером. Колектив дружелюбний, що лише на користь команді.

— За виступами колишньої команди стежиш?
— Після першого тайму «Львова» проти «Сталі» переглядав Інтернет, і був дуже здивований. Хлопці — молодці, вийшли і довели, що можуть виступати на хорошому рівні. Також я телефонував гравцям «Львова», вони всі засмучені, що не вдалося, набрати очок. Бажаю їм успіхів і гадаю, що у них перемоги ще попереду і все буде гаразд.

— А на який термін ти уклав контракт із «Севастополем»?
— Контракт на три роки.

— Севастополь для тебе нове місто, чи влився в ритм його життя?
— Футбольне життя таке, що постійно доводиться мандрувати. Однак, попри це, я вже дуже звик до Львова, він став для мене рідним. Щодо Севастополя, то в цьому місті ми лише два тижні, і ще не було часу поблукати. Буде час, познайомлюся з містом. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: