Євген Іваняк – гравець НФК "Ураган"

22 грудня 09:41
Переглядів: 108
Євген Іваняк
21 грудня стало відомо, що 35-й річний голкіпер Євген Іваняк офіційно став гравцем «Урагану». Дебютувати за івано-франківський клуб воротар збірної України з футзалу матиме змогу вже цієї суботи у матчі 14-го туру Екстра-ліги зі львівською «Енергією».
 
Зазначимо, що Іваняк достроково припинив контрактні відносини з СК «Діна» (Москва, Росія) та отримав у відповідності до рішення Палати з вирішення спорів РФС статус «вільного агента». У зв’язку з цим Комітет зі статусу і трансферу футболістів ФФУ прийняв рішення дозволити заявити гравця для участі у чемпіонаті України «Екстра-Ліга» у позатрансферний період.
 
Прес-службі Асоціації футзалу України отримала ексклюзивний коментар від Євгена Іваняка щодо його переходу в український клуб:
 
- Я обрав НФК «Ураган» для продовження своєї кар’єри, оскільки тут створено усі умови, щоб зростати разом з командою та рухатися вперед. Хочеться досягти максимальних результатів, допомогти клубу та розкрити свій потенціал.
 
Перехід в «Ураган» – це новий виклик для мене! Перед Євро-2018 хотілося б мати постійну ігрову практику. Саме тому я повернувся до України, а не прийняв рішення, яке могло піти на шкоду власній кар'єрі».
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: