Євген Іваняк: "Щоб "Ураган" почав перемагати треба забивати свої моменти"

30 грудня 22:55
Переглядів: 155
Євген Іваняк

Воротар «Урагану» Євген Іваняк прокоментував домашню нічию із ХІТом.

- Там був дуже складний момент, щоб відбити м’яч. Ми всі трошки не допрацювали в обороні. М’яч вилітав з під гравця і був підступний (не приємний для воротаря), я не встиг переставити ноги і він залетів у ворота.

Для того щоб перемагати треба старатись більше забивати і менше пропускати. Також у них воротар зіграв на дуже високому рівні. Він відбивав м’ячі, які здавалось, що повинні залетіти.

Образливо! Хотіли закрити рік перемогою, трьома очками, вони нам дуже потрібні. Нам треба добавляти в деяких аспектах щоб ми могли бути трошки сильнішими і наглішими у вирішальних моментах.  

Наразі я поки що працю по системі «дім – коледж». Тренуємось, притираємось, стараємось щось перебудувати, щось покращити, додати нового. Нам хочеться щоб було трошки часу, але його немає. Тому в авральному порядку намагаємось привести до позитивного знаменника.

Для того щоб «Ураган» почав перемагати треба забивати свої моменти.

 

Клубній прес-службі Євген Іваняк розповів про свій переїзд до Івано-Франківська:

«Я для себе зразу вирішив, де хочу грати, і розумів, що останнє місце "Урагану" насправді нічого не показує, і ситуація може змінюватися. Тим більше, на сьогоднішній день Чемпіонат України знаходиться на такому рівні, що при певному підході і наявності згуртованості в команді можна добиватися високих результатів завдяки плей-офф. Тому мене нічого не лякає, а навпаки стає викликом.» 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: