Євген Хитров: "Якщо битимешся обережно і виважено, то американського рингу не підкориш"

06 липня 14:12
Переглядів: 445
Дебютний тріумф Хитрова

Євген Хитров, аспірант Львівського державного університету фізичної культури, став першим в історії українського боксу спортсменом, що уклав контракт з легендарним боксером Майком Тайсоном.

-  Який зиск ви матимете від підписання контракту?

- А я уже маю один вагомий зиск - п'ятий мій бій на професіо­нальному рингу показало амери­канське телебачення. Це дуже ва­жливо, бо, будьмо щирі, маловідо­мому хлопцеві з України важко по­трапити на американський екран. Завдяки Тайсону мій бій транслю­вали у США.

-  Яка роль Майка у вашій ко­манді?

- Тайсон - власник і обличчя промоутерської компанії. Коли він організовує боксерські вечори, то у залі аншлаг. Який ще колишній боксер може зібрати 30 тисяч глядачів?! Люди звикли ходити на Тайсона. Власне, вони відвідують зал для того, щоб побачити Залізного Майка і заодно повболівати за його команду, до якої належу і я.

-  Пригадайте першу зустріч із Майком Тайсоном. Який він у по­буті?

- Ще донедавна я думав, що Тай­сон - зіркова постать і до нього наблизитися нереально. Помиляв­ся. Ми мали можливість познайо­митися. Залізний Майк сам завітав до моєї роздягальні, бо хоче бути особисто знайомим із кожним боксером своєї команди.

Коли я зустрівся з Майком, мені відняло мову - я був просто при­голомшений знайомством із леген­дарним боксером. Тайсон не прос­то спитав, як мої справи. Ми багато розмовляли. Він цікавився, де я оселився у Нью-Йорку. Коли почув, що у Брукліні, - щиро усміхнувся і сказав, що в цьому районі минула його буремна юність. Мовляв, мав там багато пригод...

-  Як скоро ви плануєте стати чемпіоном світу серед професіо­налів?

- Я не робитиму гучних заяв, бо бокс - дуже непередбачуваний вид спорту. Скажу лише, що таке завдан­ня поставив перед собою. Головне, щоб здоров'я дозволило. У серпні я битимуся за титул регіонального чемпіона, у разі перемоги потраплю до двадцятки рейтингу ВБЦ.

- У США не люблять виваженого та обережного боксу. Ви готові до запеклих сутичок на рингу?

- Так, якщо битимешся обереж­но і виважено, то американського ри­нгу не підкориш. Я це розумію, тому готовий до безкомпромісних сутичок, до небезпечного обміну ударами, до великого ризику. Поки що мені вда­ється так боксувати, адже ж усі п'ять боїв я виграв нокаутом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: