Євген Кісілюк: Зустрічі з "Локомотивом" - підготовчий етап до Кубка ЄКВ

17 листопада 21:46
Переглядів: 135
Євген Кісілюк

Гравець волейбольного клубу «Барком-Кажани» Євген Кісілюк в інтерв’ю клубній прес-службі поділився враженнями від протистояння з «Новатором» і запевним, що прийдешні зустрічі з «Локомотивом» - не більше, аніж звичайні матчі Суперліги.

Чому так важко склався перший матч з «Новатором» (3:2)?

Думаю, що після виграної першої партії дали спустити свої емоції і трохи розслабилися, а суперник навпаки – зібрався й показав свою найкращу гру. В п’ятій партії ми зуміли зібратися й грали впевненіше на блоці, й показали свою силу в атаці.

Які корективи вніс в гру головний тренер, що вже в суботу виграли набагато легше (3:0)?

Змінилися тактичні дії в грі. Ми скорегували наш блок, який не допомагав в деяких моментах. Також кращою стали подача та прийом.

«Новатор» чимось здивував, чи все, що показав суперник, ви готували на тренуваннях?

У суперника було достатньо гравців з великою кількості досвіду. Їм не було важко впоратися зі своїми емоціями. Не дивувалися тому, що «Новатор» бореться за кожен м’яч – вони втратили очки з «Дніпром» і їм необхідно було чіплятися за пункти в Львові.

Вже в пятницю-суботу пройдуть ігри з «Локомотивом». Можна сказати, що ці матчі – вирішальні для «Кажанів» на цьому відрізку сезону?

Не можна так говорити, адже сезон лише стартував. Основні ігри пройдуть вже в кінці першості, навіть з тим же «Локомотивом». Незважаючи на результат прийдешнього туру, для нас нічого не зміниться. Головне – награвати склад для єврокубкових матчів, а вже під кінець сезону думатимемо про Суперлігу. Тобто, зустрічі з «Локомотивом» - підготовчий етап до Кубка ЄКВ (7 грудня «Кажани» в рідних стінах прийматимуть сербську «Войводіну» з міста Нові Сад, - прим.).

Наскільки розумію, підготовка до поєдинків у Харкові також не є особливою?

Підготовка до «Локомотива» нічим не відрізняється від попередніх суперників. «Локомотив» не є для нас якимось принциповим. Готуємося до нього, як до інших команд.

Нагадаємо, що з «Локомотивом» «Кажани» зійдуться 18 та 19 листопада в Харкові. Матчі розпочнуться о 17.00 та 12.00 відповідно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: