Євген Кравців: "Ми граємо до кінця, не опускаємо руки"

19 липня 09:25
Переглядів: 116
Євген Кравців

Півзахисник ФК «Львів» прокоментував перемогу своєї команди в першому турі Другої ліги в матчі з «Буковиною» (4:3).

- Суперник не поганий. У першому таймі використав всі свої моменти. В другому таймі тренер вніс корективи у нашу гру, ми забрали ініціативу на полі і команда гнана вперед вболівальниками досягнула результату.

- Що сказав тренер перед виходом на поле?

- Сказав грати ближче до гравців. «Вижимати» їх і не давати розвернутись. Забирати підбори і контролювати гру в середині поля.

- Очікували на таку кількість вболівальників?

- Це стало сюрпризом. Раніше при такій кількості ми ніколи вдома не грали. Були вражені кількістю львів’ян, що прийшли підтримати команду. Це дуже тішить.

- За рахунок чого команда здобула дві перемоги у двох матчах на професійному рівні?

- За рахунок хорошої підготовки. Тренерському штабу незважаючи на коротке міжсезоння вдалось добре підготувати команду. Також за рахунок характеру, ми граємо до кінця, не опускаємо руки.

Автор: Борис Коців