Євген Лозовий: "Перед "Рухом" стоять максимальні завдання"

13 липня 16:14
Переглядів: 266
ЛОЗОВИЙ

Ще один новачок приєднався до команди лише сьогодні, але те, що з цим футболістом керівництво клубу підписало відразу контракт без перегляду, свідчить про одне - високу кваліфікації атакувального півзахисника.

Євгене, як ти опинився в «Русі»?

Зателефонував спортивний директор Володимир Лапіцький, сказав, що є зацікавленість у мені від президента винниківського клубу, тренерського штабу. Узгодили умови – і через два дні я вже тут.

Чи довго думав над такою пропозицією?

Відверто кажучи, довго не думав, знаю, що президент «Руху» – доволі амбіційний. Будує команду не на рік, можливо, вже цього сезону вийдемо у Прем’єр -лігу.

Які перші враження, адже ти лише сьогодні приїхав у Винники?

Дуже приємні враження, відверто кажучи, у Прем’єр-лізі не у всіх є такі умови, поля, тренувальна база, спорткомплекс, емоції позитивні.

Перед «Рухом» ти себе дуже добре проявив в Охтирці, але все ж залишив цю команду?

Так, це футбол, сьогодні ти тут, а завтра – вже в іншому місті. Я вдячний Охтирці, чудовий рік у мене вийшов, я став найкращим бомбардиром команди. Життя не стоїть на місці, рухаємося, далі. Тут, у Винниках, запропонували кращі фінансові умови, команда ставить перед собою максимальні завдання. І це головний аргумент перед прийняттям рішення.

На якій позиції себе найкомфортніше почуваєш?

Атакувальний півзахисник – центральний або фланговий.

Перед собою які ставиш завдання, чого хочеш досягнути у «Русі»?

Я індивідуальних цілей не ставлю перед собою, хочу, щоби команда добре грала у Першій лізі, прогресувала і досягала перемог.

Ти грав минулого сезону у Першій лізі, який рівень футболу там зараз, чи до снаги такому «Рухові» високі завдання?

Вважаю, що до снаги, футболісти тут є хорошого рівня, але буде насправді важко. Зараз між Першою і Прем’єр-лігою великої різниці немає. Ми з «Нафтовиком» у Кубку України дві команди з вищого дивізіону пройшли. Тому доведеться нелегко, але чемпіонат цього сезону вийде дуже цікавим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: