Євген Мурзін: "Для мене цей сезон - дуже хороший урок"

07 квітня 10:15
Переглядів: 300
Мурзін

Після поразки від Хімікаяке не пустило Говерлу в плей-офф, наставник команди поспілкувався з франківськими ЗМІ про сезон в цілому.

Про розмову з президентом клубу після матчу: "По гарячих слідах" поки нічого не вирішили. З понеділка будемо збиратися, підводити підсумки, розмовляти про команду, про майбутнє, про минулий, про завдання, які були поставлені, але не були виконані. З понеділка. Зараз поки передчасно про це говорити. Поки не володію інформацією".

Про ігри сезону, які згадує тренер: "Знаєте, скільки їх було... Перше, що згадуємо, це домашні ігри з Дніпродзержинськом та Дніпропетровськом тут, коли ми ще грали повним складом. З цього починається. Ми згадуємо Одесу, коли можна було ще утримати американців, а ми їх розпустили. Досить було утримати одного гравця, і результат був би інший. Можна згадати і Львів. Якщо вже по гарячому - Дніпродзержинськ це не гра, це подібність гри було. Ферро... Є, що згадати. Пригадується багато, і якось так людина влаштована, що багато поганого, а не доброго і у вболівальників теж".

Підсумки сезону: "Почнемо з задачі - завдання не виконано. Раннє закінчення сезону, непопадання в плей-офф - поки не бачу нічого оптимістичного. Треба сісти, обміркувати все, провести аналіз усього цього. Дуже багато було розмов серед українців, які говорили: "нам заважають американці, нам не дають розкритися, дайте нам побільше ігрового часу". Зараз принаймні я вдячний - у мене раніше не було так, щоб працював повний склад українців. Може бути, я пізно зорієнтувався і перебудувався на це. Для мене цей сезон - дуже хороший урок".

Про гравців команди, які добилися прогресу: "Думаю, капітан команди Ревзін не викликає ніяких... стабільно провів сезон, десь зі спадами, але я принаймні задоволений. Відновився Фрасенюк. Якщо говорити про той склад, який був... Чемякін... Це, в принципі, три людини, які... Прогрес Вінтоняка видно. По ходу сезону були зміни в складі і Гуменюк прийшов, і Козлов, і Панченко, Коровяков... трошки нас потрусило в цьому сезоні. Я бачу прогрес. Може бути, він не виражається в результаті або у турнірному становищі, але по сьогоднішній грі, і по грі з Будівельником, бачу прогрес. Якби ми грали так, як грали з Будівельником і Хіміком, думаю, цих питань не було б".


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: