Євген Мурзін: "Хлопці на межі, грають з останніх сил"

28 лютого 14:23
Переглядів: 172
Мурзін

Наставник Говерли, який готував свою команду до матчу з Хіміком в екстремальних умовах, дав свій коментар після поразки від южненців.

"Ви бачите, що в команді великі зміни. А могли бути і більші. Вдячний тим гравцям, які виявили бажання, проявили характер і бути в команді. На вчорашній день була важка ситуація - не знали ким починати цю гру, виходити чи не виходити на майданчик. Але ми боремося. Ті, хто вийшли, вірять, що ситуація нормалізується.

Нові гравці з'явилися тільки сьогодні. Гуменюк прилетів до Івано-Франківська тільки сьогодні - вдячний йому персонально, що він вийшов і грав за команду, за Івано-Франківськ. У нас ряд нових гравців - Вінтоняка ви бачили і знаєте, і у нас з'явився новий хлопчик з Богородчан - будемо пробувати розширювати за рахунок місцевих гравців".

"Ви читали інформацію про Лохманчука, так? Поки на заявку Лохманчука не вистачило грошей (посміхається - прим.ред). Якщо серйозно, то я думаю, що на неділю (домашній матч проти Черкаських Мавп - прим.ред) ми виходимо цим складом - без змін. Я думаю, що критична ситуація настане вже на наступному тижні. Якщо ніяких рухів не буде... Я думаю, що хлопці на межі, грають з останніх сил. Важко говорити, але ситуація критична - це я можу сказати однозначно. І якщо наступного тижня вона не вирішиться, то... це буде патова ситуація".

"Ви бачите, які пертурбації. За неперевіреною інформацією, зміни є і в Одесі, і в Запоріжжі, і в Дніпро-Азоті. Тобто, хто більше збереже склад, хто буде більш оптимістично налаштований, або, як кажуть, а ця фраза стала вже актуальною, - хто буде менш голодний, в прямому сенсі цього слова, у тих і більше шансів. Кожна гра і кожна перемога - на вагу золота".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: