Євген Мурзін: "Команда радує"

13 березня 11:19
Переглядів: 168
мурзін

Представники Говерли прокоментували поразку в Миколаєві.

Данило Козлов, форвард Говерли:

"Тренування у Вищій лізі, звичайно, не ті - по інтенсивності і по всьому. Останні два тижні ми взагалі тренувалися індивідуально, тому що не було відомо, будемо ми виступати чи ні - команди бояться їхати в Севастополь. Саме в самому місті все було спокійно і тихо, нічого страшного не було, на виїзді... ви все бачите по телевізору. Чемпіонат триває, ми хотіли, щоб були домашні ігри, а домашніх ігор не буде, бо ніхто не хоче їхати, і нас розпускають. Це рішення президента клубу. Він сказав: "Я вас відпускаю, чим можу - допоможу". Влаштуватися в інші команди...".

Івано-Франківськ я з родиною приїхав три дні тому, а хлопці, Саня Панченко та Коровяков, приїхали вчора ввечері".

"Ми згуртувалися. Коли в команді всі українці, немає американців, - нема на кого звалювати, як говориться. Ми всі розмовляємо по-російськи... Просто, думаю, не вистачило фізики. У третій десятихвилинці ми забили дев'ять очок - ми її програли і все. Вони зіграли командніше. Я взагалі нуль очок набрав у другій половині - підбирав тільки".

Євген Мурзін, головний тренер Говерли:

"У першу чергу, позначилася втома, у другу - ми все-таки недостатньо часу провели разом на тренуваннях. Нові гравці прибули до нас тільки вчора на вечірнє тренування в Миколаїв і у них було мало часу на адаптацію. Я задоволений їх виступом, вони сильно сьогодні допомогли, але не вистачило саме взаєморозуміння і в захисті, і в нападі. Коли були свіженькими, ми ще тримали удар, а коли трохи втомилися, почалися проблеми в нападі і в захисті. Тому є над чим працювати. Команда радує. Ми гідно виглядали з Одесою, був шанс у нас виграти гру, сьогодні у нас провальчик був, звичайно, але в основному, ми старалися. Не все виходить, але треба працювати".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: