Євген Мурзін: "Кондратьєв сьогодні нас поховав"

13 грудня 22:48
Переглядів: 182
мурзін

Прес-конференція після матчу "Дніпро-Азот" - "Говерла"

Владислав Кондратьєв, форвард "Дніпро-Азоту":

- Море вражень, море емоцій. Важко налаштуватися на гру після таких ігор, які були перед цим, але все-таки зібрали всі сили в кулак. Були помилки, є над чим працювати. Практично всю задачу виконали в захисті, побігли в напад, тому вийшло виграти. Але ще багато є над чим працювати.

- "Говерла" зручна команда для "Дніпро-Азоту", оскільки ви двічі їх обіграли?

- Я б сказав, що зараз зручних команд немає, оскільки такі ігри були перед цим. Все залежить від нас.

Валерій Плеханов, головний тренер "Дніпро-Азоту":

- Хочу подякувати вболівальникам, ми досить давно не грали вдома. Відчуття своїх стін сьогодні допомогло, причому дуже сильно. У ті моменти, коли ми провалювалися, а як зазвичай ці моменти були, саме підтримка публіки нас повертала до гри, повертала в те русло, яке було спочатку. Ми дуже серйозно налаштовувалися на цю гру. Після київського виїзду я сказав, що грати гірше просто не можна. Тому навіть з тим набором помилок, які допустили, ми досить стерпно відіграли в захисті - 14, 23, 14, 16, тобто крім другої чверті, де ми не впоралися з зонної, яка переходила в особисту і ми дуже повільно атакували. Ми просто ніколи не грали в цьому сезоні проти такої форми захисту, тому був ось цей казус, коли ми зупинилися в нападі, відповідно отримали кілька легких м'ячів у захисті, тому провалили в захисті у другій чверті. По інших чвертях я задоволений. Незважаючи на весь шлюб, було все дуже непогано.

Ми самі собі головний конкурент. Якби ми вийшли з таким станом, як вийшли на Київ, тут було б теж саме -30. Це команда, яка поки не знайшла свою гру, не знайшла психологію. Ми працюємо над цим. У нас молоді хлопці. Ті недоробки, які начебто здаються великими, вони насправді більше емоційні, вони через відсутність досвіду, переналаштувати. Той же Богдан Ясиненко, він хороший хлопець, він буде грати, але він трохи себе втратив і це не дає йому розкритися ні в захисті, ні в нападі. Втратив місце в п'ятірці, почав виходити з лавочки - важко. Те ж саме Ткачук - показує провальні і ідеальні відрізки. Молодість. Молоді хлопці схильні до цього. У мене дуже багато претензій до одного з моїх легіонерів. Будемо працювати над цим. Принаймні, бажання то вихлюпується на верх, а от вміння трохи не вистачає. Але при цьому дітей привітав. Краще погано вигравати, ніж добре програвати. Будемо сподіватися, що ось цей настрій збережеться і ми будемо готуватися до наступних ігор.

Сергій Алфьоров, захисник "Говерли":

- У кінцівці ми не відзахищалися. Кінцівка є кінцівка - комусь щастить більше, комусь менше. Заслужена перемога "Дніпро-Азоту", вітаю їх. За нашою грі, можу сказати, що ми не впоралися з рядом гравців в персональному захисту, самі в своїх атаках допускали багато втрат. У мене особисто 4 втрати - це дуже багато. Спочатку задався нервовий ритм гри. Десь відрізками грали непогано, в принципі скоротили, але не вистачило нам. Може бути, сил на кінцівку не вистачило. А так всі інші показники в принципі рівні. Але "Дніпро-Азот" був краще в якихось компонентах. Нам залишається тільки готуватися на наступну гру і працювати далі.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

- Потворний початок, не зрозуміло чому. Але команда проявила характер. Ми в принципі вже в першій чверті дістали суперника. У другій чверті наздоганяли. У першій половині виходили вперед навіть один раз, була нічия. Начебто за статистикою непогана гра для нас - виграли підбір, менше втрат зробили. Але саме в ключових моментах програли гру один в один. 18 очок Кондратьєва - це переломні очки, які він забив у другій половині з хорошим відсотком, забивав на останніх секундах і в найпотрібніші моменти. Добре розбирали цю команду, готувалися. Харріс сьогодні не відчував себе так вільно, як він відчував у нас вдома. Всі кидки, які він забив, були через руку. Кондратьєв сьогодні нас поховав. Хочу відзначити його гру, він відзначився дабл-даблом, добре зіграв і в захисті і в нападі. Не вистачило фізичних сил у Глена, бо 4/4 у першій половині і 0/5 з-під кільця в другій половині, плюс потворна захист - це в принципі позначилося на результаті.

- Тим не менш, він сьогодні майже повторив рекорд Суперліги за підбираннями, у нього сьогодні 20 підбирань.

- Робота складається не тільки з підбирань, але з гри один в один. А Кондратьєв його сьогодні обіграв. Пам'ятайте, ті його ключові два очки, які він забив через руку, коли була різниця три очки, тому тут особливо нічого говорити. Вітаю "Дніпро-Азот" з хорошою грою. Ми продовжуємо, шукаємо свою гру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: