Євген Мурзін: "Мені сподобалося, що сьогодні ми грали з бажанням"

08 листопада 23:00
Переглядів: 155
Мурзін

Прес-конференція після матчу "Будівельник" - "Говерла"

Дмитро Забірченко, захисник "Будівельника":

- Перемога є перемога. Але останню чверть ми провели огидно. Якщо ми поважаємо себе як гравців і поважаємо суперника, який проти нас виходить грати, то навіть маючи перевагу, ми повинні грати на повну, а не розхлябано виходити, з опущеними руками захищатися, в нападі грати абсолютно без агресії. Коли ми так закінчуємо, то ми даємо команді суперника шанс зрозуміти, що так як вони зараз грали нас можна буде потім переламати, обіграти і так далі. Таких шансів ми не повинні давати. Потрібно виносити урок із сьогоднішньої останньої чверті. 30 хвилин грати відмінно і 10 хвилинами зіпсувати весь настрій собі і вболівальникам. Добре, що виграли, але все одно я вважаю, що вболівальники не можуть бути задоволені нашою грою в останній чверті, тому коли є можливість награти якісь схеми, ще щось, то це потрібно робити на повних швидкостях і з повною самовіддачею в захисті. Сьогодні в останній чверті цього не було. А так в принципі гру контролювали і заслужено перемогли.

- Можливо це все тому, що ви виходили на четверту чверть з упевненістю, що ви вже виграли?

- Напевно, так і є. Тому я й кажу, що потрібно поважати себе і грати до кінця. Може бути, залишиться п'ять хвилин і у нас буде + 20-25, щоб дати шанс, припустимо молодому Зотову, який мав сьогодні начебто як вийти пограти, але через таку кінцівку, яка вийшла, для нього не було часу. Людині 17 років і заради його хвилин ми повинні грати до кінця, щоб він вийшов і відчув цей бій, гру, Суперлігу.

Віталій Черній, головний тренер "Будівельника":

- Я нічого не додам, я повністю згоден з Дмитром. Тут нічого додати.

- В неділю Зотов гратиме?

- Питання хороше. Я дуже хочу, щоб грали всі гравці і кожен отримував свій час. Це командна гра і якщо один-два гравці випадають із загального малюнка гри, то виходить те, що ми побачили в останній чверті. Остання чверть нас не прикрашає. Дійсно, я м'яко кажучи, дуже злий на те, що відбувалося. Я був спокійний, я знав, на що я йшов і чому я не робив відповідні висновки. У нас є свої моменти, які я б хотів побачити. Але рано чи пізно це мало статися. Звичайно, зараз мені в черговий раз доброзичливці скажуть, що у нас не команда. Я вам скажу, що у нас команда. І в кожній команді, в кожному колективі є моменти, в яких йдуть притирання. Перший раз ми отримали в Запоріжжі від нерозуміння, в якихось моментах з Южним, і сьогодні в четвертій чверті. Чесно, я вже думав, що ми підходимо до того, коли більш-менш розуміємо один одного, але ще не до кінця. Тому роботи належить ще більше, ми цієї роботи не боїмося. Я також хочу вибачитися перед уболівальниками за останню чверть. Ми не маємо права, як гравці, як тренера грати в такий баскетбол. Я не хочу цього. Обіцяти нічого не буду, будемо працювати думаю, що все виправимо.

- С Максимом Івшиним все добре?

- Зараз доктор займатиметься. Поки за першими ознаками там не дуже добре. Я думаю, що в неділю він не зможе зіграти.

- І тоді в заявці з'явиться Мальчевський?

- Сьогодні у нас п'ятниця, є два дні. Тому ми побачимо хто з'явиться. Які б імена не будуть в заявці, ці гравці будуть працювати і орати на майданчику, як у перші три чверті.

- Як ви вважаєте, скільки ще знадобиться часу, щоб зігратися?

- Ніхто не знає, я вам не можу конкретно сказати. Я не прогнозист і не віщун. Я дуже хочу, щоб швидше все налагодилося і у нас не було цих спадів. Коли це буде - завтра, післязавтра, в неділю, в наступній грі, але такого не повинно бути.

Ігор Бояркін, захисник "Говерли":

- Гра в цілому склалася непогано. Просто провалилися у третій чверті - дали відірватися на 20 очок. Напевно, це через те, що ми недоналаштувались, вийшли на третю чверть чуть розхитано. Ми можемо грати з ними. На даному етапі ми самі собі суперники. Цього року Суперліга дуже рівна і на кожну команду треба налаштовуватися дуже серйозно. Я думаю, що вдома ми зустрінемо їх дуже хорошим боєм.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

- Були помилки, був невпевнений напад, погана реалізація. Якщо говорити про нашу команду, то мені сподобалося, що сьогодні ми грали з бажанням, бились, боролися. Це завжди було і є, проти сильного суперника не треба нікого налаштовувати. Гравці самі настроюються і виходять заряджені грати. Набагато складніше налаштовуватися, коли рівносильний або слабкий суперник. Я все життя говорю, що не буває слабких суперників, треба виходити і поважати суперника і грати з повною самовіддачею. Сьогодні була віддача, були помилки. Але в принципі, якщо брати результат, то можна бути задоволеним. Потворна третя чверть, де ми допустили провал, після цього гра йшла на догравання. "Будівельник" тягнув час і не в свою силу грав, але характер проявили. Головне, що є сили. Я в принципі більш-менш задоволений ставленням, бачу над чим треба працювати, бо у попередніх іграх я не розумів над чим треба працювати. Коли програємо один в один, коли немає розмови в захисті і в нападі, коли кожен сам за себе. Сьогодні я побачив команду, може бути не в тій мірі, якою я її хочу бачити, але якийсь маленький крок ми зробили в сторону того, щоб бути командою. Це мені сьогодні сподобалося.

- З якою метою ви брали останній тайм-аут?

- Я готую на кінцівку час не з метою очкового переваги або ще чого-небудь. Нам треба відпрацьовувати ... Я спробував, у мене був тайм-аут. Я знав, що наздогнати неможливо. Я просто використовував ігровий момент для підготовки, щоб гравці могли підготуватися до складної ситуації, яка виникне, на тренуванні важко це зробити, тому що хтось з гравців знає, то хитрувати починає. Немає ніякої не поваги до тренера Чернія, якщо ви маєте якесь підгрунтя. Просто хотів відпрацювати те, що в мене було в задумці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: