Євген Мурзін: "Ми виглядали більш агресивно, ніж у Львові"

05 січня 22:51
Переглядів: 227
мурзін

Головний тренер Говерли - про переможний матч проти Політехніки.

"Шоста гра за три місяці проти Політехніки. Важко грати, знаючи практично всі один про одного. Ми виглядали більш агресивно, ніж у Львові, майже всю гру справлялися і з Кольченко, і з Дайксом. Думаю, заслужено перемогли сьогодні. Є над чим працювати, багато працювати. Залишається тільки працювати. Є перерва, якою ми скористаємося, підготуємося до наступних матчів. З нетерпінням чекаю повернення Пітерсона, він вже приступив до індивідуальних тренувань. Думаю, скоро він буде в складі".

"Спасибі Кевіну Томпсону, найближчим часом він покине розташування команди. З нетерпінням чекаємо на повернення Тревіса, його місце - це його місце, його не вистачало у важкі моменти. Непогану гру сьогодні провів Лоуренс, давно не бачили цього. Він зіграв як капітан, повів за собою команду, непогано відпрацював у захисті. Показав себе так, як грав раніше. Напевно, правильно працювали в новорічні свята".

"Головна задача була - закрити Дайкса. Потім Кольченка. Так, 17/21 очка в першій чверті забили "великі". Потім перебудувалися, вважаю, впоралися. Сьогодні була гра від захисту. Другу чверть виграли, третю виграли, четверту - скомкали. Завдання стояла виграти більше семи очок, щоб мати перевагу при рівності очок з Політехнікою. Мали "+9" за 20 секунд до кінця, треба було тільки захиститися... Є й втома - витискав з гравців все, що можна. Пробував ротацію, виходили Доленко і Липовцев - навряд чи їхні хвилини когось задовольнили. Мене, як тренера, так точно. Тому доводилося вичавлювати всі з інших".

"Хотіли виграти 7+. Така кінцівка - це втома. Мавунга помилявся багато, хоча трактування фолу на триочковому... Три гри поспіль ми так робили - нам не свистіли. Сьогодні Дайкс показав, гравець вистрибує. Зараз такі фоли не свистить, але це рішення судді.. "

"Задачу потрапляння в четвірку ніхто не відміняв. Будемо битися, будемо грати. Інакше немає сенсу. Якщо просто ставити завдання потрапити в плей-офф, то у нас занадто багато амбітних хлопців, які гідні більшого. Я це тільки вітаю".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: