Євген Мурзін: "Не вистачає майстерності, багато помилок"

06 квітня 21:49
Переглядів: 203
мурзін

Після поразки від Хіміка, яка не пустило Говерлу в плей-офф, наставник команди поспілкувався з франківськими ЗМІ про цю гру.

Віталій Вінтоняк, форвард Говерли:

"Хочу подякувати всім уболівальникам і керівництво команди. Сезон був важкий, закінчували українцями. По грі: боролися, але десь недопрацювали у захисті, не могли м'яч вивести. Дуже багато втрат - звідси і результат".

"В принципі, після того, як легіонери пішли з команди, тренер давав мені більше ігрового часу. Думаю, в якомусь плані виріс".

Про те, з ким важче було грати - з Будівельником, або Хіміком: "По-моєму, з Хіміком. Команда швидша - перші номери агресивно атакували кільце. Як на мене, Хімік".

Євген Мурзін, головний тренер Говерли:

"Як я вже говорив, ігри з Будівельником і Хіміком мені сподобалися за бажанням і віддачі. Так, не вистачає майстерності, багато помилок, але як вони ставилися до роботи мене радує. Мені сподобалося. Не тішить, а сподобалося. Мене не може радувати програш і невирішення завдання потрапляння в плей-офф, але принаймні сьогодні мені не соромно ні за Будівельник, ні за... мені більше соромно було за гру з Дніпро-Азотом, з Одесою, з Ферро. Сьогодні принаймні грали з сильними суперником, з сильними іноземцями. Заслужений результат".

"В принципі, сподобалася перша половина. Ми виграли другу чверть... Якщо подивитеся, 15 і 17 очок пропустити в третій і четвертій чвертях для такої команди - непоганий результат. 20 втрат - нема першого номера, немає організації, немає лідера в команді. Якими б не були поганими американці, вони давали якусь стабільність в нападі. Може бути, недопрацьовували в захисті. 67 очок - я вважаю, завдання по захисту ми вирішили. По нападу, звичайно, поки проблемно. Цю позицію ми не можемо закрити".

Про першу і другу чвертях матчу з Хіміком: "У першу чергу, ми добре захистилися і це дозволило нам втекти. Виграли підбір... Ми, розумієте як, не програли підбір Будівельнику - програли 20 очок, не програли підбір Хіміку, програли підбір Дніпропетровську, але виграли гру. Не було переваги у "великих" Хіміка, але з "польовими" ми впоратися не можемо - Шулер гравець високого класу, і Гейтенс... Взагалі, Хімік добре укомплектований і ми могли на бажанні, на самовіддачі, на їх помилках триматися в першій половині. Але як тільки вони на початку третьої чверті строго зіграли в захисті... ви пам'ятаєте, як ми почали третю чверть - дві втрати, тут же триочковий пропустили, і все - на цьому гра закінчилася. Все інше... ми намагалися, наздоганяли, до 9-10 очок скорочували, але це, напевно, стеля. Вичавили з гравців все".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: