Євген Мурзін: "Не знаю, хто у вівторок вийде на тренування"

02 березня 07:55
Переглядів: 151
мурзін

Наставник Говерли знову підкреслив, що наступний тиждень стане для франківців доленосним.

Сьогодні ослаблена кадровими втратами Говерла зуміла вистрілити однією з головних сенсацій туру - франківці переграли Черкаські Мавпи. Тим не менш, радість коуча "ведмедів" Євгена Мурзіна була стриманою, адже ніхто ще не знає, чи вдасться керівництву зберегти цей склад команди, або ж з Говерли продовжать йти гравці:

"Ми живемо одним днем, а матч проти Одеси через тиждень. Я не знаю, хто вийде у вівторок на тренування, тому що ситуація дійсно важка. Це остання гра, перед якою нам вдалося більш-менш утримати їх. Тривожна ситуація для нас" - підкреслив Мурзін.

Із слів тренера стає зрозуміло, що в найближчий вівторок для Говерли вирішиться багато чого:

"У понеділок вихідний. У вівторок я призначив тренування на 11:00, але і я, і керівництво повинні говорити вже більш конкретно з хлопцями, тому що слово "завтра" у вівторок ніякої ролі вже грати не буде" - пояснив наставник "ведмедів".

Але навіть у такій ситуації керманич "жовто-зелених" знайшов позитив. Мурзін розповів журналістам, що зараз в його команді грає рекордна кількість івано-франківців.

"Я думаю, це вперше за багато років стільки представників Івано-Франківська грають в команді. Я сьогодні почав рахувати... півкоманди!" - Зауважив Мурзін. "Пам'ятаю, раніше завжди говорили: "Ми хочемо приходити на своїх гравців". Приходьте! Їх вже півкоманди. У вівторок не зміниться ситуація - їх буде ще більше. Приходьте!" - Посміхаючись додав тренер.

Нагадаємо, за останні два тижні Говерлу покинули Мекі Макнайт, Рікардо Гленн, Сергій Алфьоров та Владислав Подолян.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: