Євген Мурзін: "Сьогодні зловили кураж, рідко така гра буває в чемпіонаті"

22 січня 12:56
Переглядів: 91
мурзін

Коментар Євгена Мурзіна, головного тренера "Говерли" після матчу з "Кривбасом":

- Сьогодні більше вдалося, ніж ні. Мало часу було, але ми підготувалися. Переживав я сильно, по-перше, не знав сили двох гравців. Мали інформацію по Муру і Хемптону тільки одну гру в Донецьку. Бачили, що вони ще трошки не готові і в фізичному плані, і в командних діях. Тому не знали, що від них чекати. Серйозно готувалися до Пантича. Його неприїзд сюди це добре. Сильний гравець, центровий, який цементує їх захист. Завдання було впоратись з Фрезіер, думаю, у нас це вийшло. Трішки зловили кураж і довели гру до кінця.

- У якій формі Липовцев ? У нього сьогодні не йшла гра. Що з ним?

- Наступного разу я його викличу і ви запитаєте. У нормальній формі. Він тренується, старається. Причому на тренуваннях у нього все виходить. У грі бачите, там не так, там не так. Йому важко, він перший рік грає на такому рівні. Я сподіваюся, що буде все нормально.

- Що думаєте про кубковий матч ?

- Треба боротися, їхати і боротися. У рівних умовах. Завтра "Хімік" грає в Німеччині з "Альбою" - теж непроста гра. Тому прямо з поїзда на гру. Будемо боротися.

- Сьогодні непогано зіграв Гуменюк. Ви робили акцент на ньому?

- Ні, він додає. Команда його прийняла. Важко було на початку, не могли знайти спільну мову. Теж людина з амбіціями. Тут ви бачили, коли він забивав зверху, гравці підбігали і носили його мало не на руках. Сьогодні зловили кураж, рідко така гра буває в чемпіонаті.

- Коли очікується повернення Фрасенюка ?

- Я думаю, в лютому місяці. На гру з БК "Києвом" 5 лютого, я думаю, він буде в заявці. На виїзд він не їде. У нас важкий виїзд - Південний, Донецьк, Маріуполь - без повернення додому. Він залишається працювати в індивідуальному графіку і з 3 числа приступає до командних дій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: