Євген Мурзін: "Сподіваюся, що ми зуміємо зберегти склад до кінця сезону"

16 березня 07:48
Переглядів: 162
Мурзін

Прес-конференція після матчу МБК "Миколаїв" - "Говерла"

Роман Гуменюк, центровий «Говерли»:

- Багато не забили з-під кільця та штрафні, як завжди. А так в принципі задоволений, що виграли. Йдемо далі, у нас важлива гра в четвер, тому готуємося і не розслабляємося.

- За рахунок чого склалася така різниця в рахунку?

- Ви знаєте, яка ситуація в "Миколаєві", всі великі гравці поїхали, тому можна сказати, що під кільцем було вільно. "Миколаєву" було важко грати, тому що немає центрових. Вони намагалися триматися за рахунок триочкових, десь забили, десь не пішов кидок, тому й така різниця.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

- Реалізація двоочкових 29/46 - 63% ми забили, тобто показали в принципі свою гру. Я думаю, що після другої чверті стало спокійніше і ми стали більш розкуто грати і в захисті і в нападі. Дозволив я собі весь склад задіяти. Для нас це одна з легких перемог останнім часом в цьому чемпіонаті.

- З моменту вашої останньої прес-конференції як змінюється фінансова ситуація в клубі?

- Глобально не змінюється. Ми живемо за рахунок бажання президента, він нас підтримує, знаходить кошти на поїздку, на все. Але якщо говорити про отримання зарплати, заборгованості залишаються. Все як і було. Я думаю, що таке становище не тільки у нас, це загальне положення всіх приватівських клубів і, напевно, не тільки приватівських. Я думаю, що і у вашої команди теж є певні проблеми з фінансуванням.

- Ваші гравці залишаться до кінця сезону?

- Я сподіваюся, що ми зуміємо зберегти їх до кінця. У нас залишилося два виїзду і дві домашні гри. Останні три поспіль гри ми виграли. Я думаю, що і атмосфера в клубі більш-менш заспокоїлася, зараз ми на ходу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: