Євген Мурзін: "Цією ситуацією, яка зараз є, я задоволений"

15 березня 15:15
Переглядів: 289
мурзін

Головний тренер Говерли - про невдалу поїздку своєї команди в Запоріжжі.

Павло Ревзін, захисник Говерли:

"Хочу привітати Ферро з перемогою. У нас дуже багато не вийшло сьогодні. Швидше за все, не досягнуто ще те взаєморозуміння з гравцями, які займають більшу частину нашого колективу на даному етапі. Все-таки ми не можемо зіграти весь спектр наших тактичних схем. Плюс у другій чверті віддали ініціативу. Після Ферро було легше, нам потрібно було наздоганяти, що складніше, коли дві команди приблизно одного рівня".

"Чесно кажучи, в кінці була інша установка, але Козлов зіграв по ситуації. В принципі, не було часу, щоб зорієнтуватися, приймати якісь заходи. Це гра".

Євген Мурзін, головний тренер Говерли:

"Хороша гра була. З нашого боку - 30 хвилин, провалили другу чверть. Всім іншим, в принципі. Задоволений. Виглядали трошки свіжіше, у нас склад ширше. Так, багато незіграності, багато нерозуміння, але принаймн , є 10 гравців, якими я можу варіювати. Цією ситуацією, яка зараз є, я задоволений".

"Промах Чемякіна з під кільця, думаю, став вирішальним. Досвідчений гравець, біля нього і близько нікого не було... Виглядали свіжо, не вистачило нам часу, тренер суперника вдавався до різних хитрощів, щоб зробити тайм-аут побільше (посміхається). Я розумію, у них трошки усічений склад. Але молодці. Бачив гру з Донецьком, хороші вольові перемоги".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: