Євген Мурзін: "У нас важке становище на позиції першого номера"

30 січня 16:10
Переглядів: 231
Мурзін

Наставник "Говерли" після матчу з "Азовмашем", який "ведмеді" програли з розгромним рахунком сповістив про ще одну прикру новину з стану команди:

"Провалили другу чверть . Я не можу сказати, що інші три були провальними, ми грали ... З чим це пов'язано? Упустили ривок Маріуполя 14:00. Напевно, це пов'язано і з ротацією гравців, і з травмою, яку отримав основний розігруючий на п'ятій хвилині. Не знаю точно, але думаю, що він вибув на два тижні, тому ми зараз у важкому становищі в питанні ротації на позиції першого номера. Якщо в першій половині Юджин Лоуренс ще тягнув за собою команду, то потім - ні. Йому важко справлятися самотужки, а заміни на цю позицію у нас немає.

Можу сказати, що програли підбір, і не вийшла гра в захисті. Ми першу гру з Азовмашем так програли ... Коли п'ять гравців суперника забивають 10 і більше очок, ці матчі зазвичай програються. Сьогодні п'ять гравців забили більше 10, чотири - більше або близько 15. Це програна зустріч в захисті.

Я б не сказав, що сюрпризом - ми справлялися і самі грали трьома "великими". Не в цьому причина поразки. Ми втратили контроль над грою і пропустили поспіль три або чотири триочкових у другій чверті, які вплинули на результат. Все інше було догравання. Намагалися змінити, пробували різні системи захисту, але не наш день був. Це ж стосується і триочкових кидків: 4/22, 18% У минулій грі, з Хіміком, кинули 15/36 або 15/32, а сьогодні 4/22. Дуже багато намазали вільних кидків, звідси і результат.

У нас через день наступна гра і я, випускаючи Ліповцева і Доленко, думав, в першу чергу, про неї. Хотів розвантажити американців, намагався розподілити час між іншими гравцями, тому що розумів, що гра програна. Давав більше відпочити легіонерам. У нас важкий виїзд і втома накопичується.

Звичайно погода позначається, адже в Маріуполі дійсно катаклізм якийсь. Для мене це нормально, я з Сибіру і звик до цього. А коли іноземці сніг бачать, у них відразу ж істерика. Холодно, і все тут ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: