Євген Мурзін: "Відчуваю, що кадрові зміни неминучі"

15 грудня 22:30
Переглядів: 236
Мурзін

Прес-конференція після матчу "Говерла" - "Дніпро"

Юджин Лоуренс, захисник "Говерли":
- Хочу віддати належне "Дніпру", вони повністю викладалися на майданчику. Сьогодні, я думаю, ми були трошки повільніше гравців суперника. Ми повинні краще захищатися і один на один, і командно. У нападі ми повинні грати більш вільно. У нас було багато можливостей для кидків, але ми не вирішувалися виконати їх. Ми сильно багато думали, треба грати більш вільно. Цей уїк-енд був дуже поганим для нас. Ми програли дві гри вдома і не грали в свою повну силу. Це сезон відрізняється від попереднього. У ньому менше ігор, тому кожна гра більш важлива. Нам необхідно дбайливіше ставитися до домашніх ігор. Нам потрібно залишити ці дві поразки позаду і думати про наступні ігри.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":
- Перш за все, дякую за підтримку. Спасибі, що вірите в команду. Хочу привітати Дніпропетровськ, вони зіграли в свій баскетбол, показали свою гру. Якщо ви подивитеся за статистикою, 69 очок це середній показник команди в чемпіонаті України. Сьогодні вона забила 67 очок. Вона зіграла в свій баскетбол. Те, що відбувається у нас, поки мені важко зрозуміти. Що коїться в нападі, перерозподіл ролей. Більше тепер у нас відповідальності лягло на українських гравців, і вони з цією відповідальністю не справляються. Кожен в глибині душі вважає себе лідером, що може вийти і вирішити результат зустрічі. Поки мені важко зрозуміти ситуацію, яка відбувається в команді. Я вважаю, ми сьогодні погано грали в нападі. Навіть не те, що погано, а потворно. По гарячих слідах поки все.

- Може, це залежність команди від Тревіса Пітерсона, який у двох іграх не брав участі?
- Крім Пітерсона відсутні Фрасенюк і Доленко. Дев'ять чоловік у команді. Це не виправдання, це реальність. Не можемо зіграти на тренуванні 5 на 5. Зараз більше ігрового часу отримав Липовцев, більше ігрового часу отримує Чемякін, більше ігрового часу отримує Ревзін. Незважаючи на те, вдала чи невдала гра. Але якщо у центрового завдання кидати триочкові, напевно, десь моя помилка. Чемякін 3-1, Липовцев 4-0, Ревзін 4-1. Шість очок від українців, ось вся відповідальність. Я не поділяю американці, українці, але повинна бути допомога. Іноземці борються, намагаються щось змінити. Немає ніякої допомоги з боку українців. Гуменюк нуль, нуль підбирань. Вінтоняк нуль. Але кожен в глибині душі, я вийду - я заб'ю. Я вийду - я вирішу результат. Тому така безрадісна ситуація.

- Після гри з "Дніпро-Азотом" ви сказали, що можливі кадрові зміни, про які ви розповісте в неділю.
- Мав приїхати в суботу гравець, зірвалося. Але я відчуваю, що кадрові зміни неминучі, і вони стосуватимуться й українців і американців. Більш докладно поки нічого сказати не можу. Як тільки починаю говорити, варіант, домовлений на 90%, порушився. Давайте наберемося терпіння і почекаємо. Скоро ви все дізнаєтеся.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: