Євген Мурзін: "Я не маю права говорити про атмосферу в команді"

22 грудня 12:00
Переглядів: 172
мурзін

Прес-конференція після матчу "Говерла" - "Хімік"

Рамон Мур, захисник "Хіміка":

- Хочу подякувати обом командам. Мені здається, що сьогодні була дуже важка і цікава гра. Для нас це хороша перемога, від гри до гри ми додаємо в чемпіонаті. У четвертій чверті ми трохи розслабилися, але після цього додали і все-таки втримали перемогу, завдяки нашим зусиллям.

Карліс Муйжніекс, головний тренер "Хіміка":

- Сьогодні був агресивний хороший баскетбол з проявом характеру обох команд. Було багато боротьби, агресивності в нападі і в захисті. Думаю, це те, що подобається глядачам, баскетбол такий повинен бути. Перша половина була більш-менш рівна, але "Говерла" нас майже догнала і була дуже близька. У третій чверті ми зробили правильні висновки і правильно зіграли в захисті і в нападі, переламали хід гри, гра пішла під нашу диктовку. У четвертій чверті "Говерла" проявила характер. Ми трохи почали грати гойдалками - то дві хвилини хороший баскетбол, то дві хвилини не особливо. Але в контексті того, що ми грали дві гри за три дні, я задоволений своєю командою. Наша команда показала характер, проявила сьогодні себе. Гравці добре попрацювали, хочу сказати спасибі їм за це. Наші вболівальники молодці, вони приїхали підтримати нас і давали нам додаткову енергію. Хочу також подякувати "Говерлу" за те, що вони не склали зброю і навіть в останні дві хвилини у них з'явилася надія, що гра зможе вирівнятися, але цього не сталося.

- Що саме ви поміняли в перерві, що вам так добре вдалася третя чверть?

- Трохи ми поміняли захист, тому що швидко набирали фоли. Може бути, не так агресивно почали грати по всьому майданчику, проявили більше агресивності поблизу кільця. У нападі розібралися, так як "Говерла" міняла захист: зонний, особисту. Зробили три-чотири правильні атак, коли з'явилися вільні кидки і наші гравці їх реалізували.

Олександр Шостуха, захисник "Говерли":

- Ми налаштовувалися на перемогу. У першій половині провалилися по підборах. У другій половині начебто зрівнялися за підбираннями, але невимушені помилки призвели до поразки.

- Що сталося в третій чверті - провал у грі?

- Я не можу відповісти на це питання. Ми поговоримо на цю тему, виправимо ці помилки і думаю, що надалі будемо перемагати.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

- Не можу сказати, що не старалися. Старалися. Хороша гра моментами була, мені сподобалася віддача гравців. Але, звичайно, по класу гравців трохи слабше. Ви бачите, які рішення приймав "Хімік", які рішення приймали ми. З такою командою допустити 18 втрат - це дуже багато. Ці втрати в принципі позначилися на результаті. Сьогодні була командна гра. 20 з гаком передач - це хороший показник для нас. Нікому не можу пред'явити претензій за бажанням. Були якісь невдалі моменти, але команда з настрою мені сьогодні сподобалася.

- Який зараз мікроклімат в команді після такої невдалої серії?

- Важко говорити. Я не маю права говорити про атмосферу, про мікроклімат, про ситуацію навколо команди. Команда бореться, тому давайте залишимо це питання відкритим. Сьогодні була команда. У мене були сумніви по сьогоднішній грі в плані віддачі, але хлопці викладалися на всі 100%, нічого не можу сказати. 26 результативних передач - це хороший показник. У багатьох аспектах ми не поступилися "Хіміку". Якщо після першої половини ми програвали 10 підбирань, то після другої практично вирівняли підбір. З такими монстрами, які були на майданчику, важко боротися. Хорошу гру "Хімік" показав у нападі, лідери добре зіграли. Я не буду нікого з нашої команди виділяти. Хотілося б, звичайно, і про Шостуха сказати, хороші дії були від капітана команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: