Євген Назаров: "Основа "Карпат" виглядає цілком конкурентоздатною"

21 вересня 16:45
Переглядів: 98
Назаров

Євген Назаров, півоборонець "Металіста" (1991-1995, 2001-2003) та "Карпат" (1996-2000, 2004) дав прогноз на сьогоднішній матч своїх колишніх команд:

- "Металіст" після двох поразок поспіль перебуває не в найкращому психологічному стані. Окрім того, харків’янам буде непросто напередодні цього поєдинку відновитися фізично. Гра з "Трабзонспором" відібрала чимало фізичних й емоційних сил. Безперечно, Ігор Рахаєв вдасться до ротації. Інша річ, що вибір у тренера "Металіста" не надто широкий. Бажаючи перемоги "Металісту", все ж смію припустити, що шанси на перемогу в обох команд у цій зустрічі рівні.

Львів’яни теж не вражають результатами, але в останньому матчі проти "Ворскли" їхня гра безнадійною не виглядала. Моментів галичани створили чимало, однак не зуміли їх реалізувати. Другий же м’яч Ільющенкову Ковпак взагалі забив з офсайду. Думаю, повинен набрати форму Ігор Худоб’як. Його повернення до складу має підсилити гру "Карпат". Та й загалом у порівнянні зі стартом сезону. Коли за львів’ян виступало чимало молодих футболістів, нині основа "зелено-білих" виглядає цілком конкурентоздатною.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: