Євген Назаров: Сумніваюся, що Зоря виграє, якщо Карпати заб’ють швидко

21 серпня 11:30
Переглядів: 137
Євген Назаров

Колишній півоборонець – про матч команд, за які виступав.

Вихованець харківського футболу Євген Назаров до «Карпат» у середині 90-х потрапив транзитом через «Зорю». З львів’янами Євгенові судилося виграти бронзу національного чемпіонату. Нині колишній хавбек розповідає читачам UA-Футболу, чому не вважає «Карпати» у протистоянні з луганцями аутсайдером.

- «Зоря», - один з лідерів нашого чемпіонату, а тому подразником для «Карпат» вона має бути не меншим, ніж «Динамо» чи «Шахтар», - бере слово Євген. – Мені імпонує, що львів’яни навіть у зустрічах з фаворитами намагаються грати першим номером. Хоча, думаю, проти «Зорі», зважаючи на виїзний характер поєдинку, команда Зайцева діятиме з акцентом на оборону. Луганці йтимуть вперед, а тому не сумніваються, що нагоди забити у львів’ян будуть. Вони люблять такий футбол, коли з’являються зони, в які можна вбігати і проводити швидкісні випади.

Якщо «Карпатам» вдасться забити швидкий м’яч, то сумніваюся, що «Зорі» вдасться здобути перемогу. Не хочу луганців порівнювати з «Шахтарем», але пройти львівську оборону їй буде складніше. Хоча, звісно, від проблем з організацією захисних дій, які були карпатівцям притаманними у попередньому сезоні, повністю позбавитися складно. Надто мало часу ще минуло.

Матч п’ятого туру УПЛ «Зоря» - «Карпати» відбудеться сьогодні, 21 серпня, о 19:30 на «Славутич-Арені» в Запоріжжі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: