Євген Ривкін: "Фізично "Енергія" виглядала краще"

26 квітня 23:19
Переглядів: 152
Ривкін

«Локомотив» - «Енергія» - 2:1. Післяматчевий коментар головного тренера «залізничників»

Головний тренер «Локомотива» Євген Ривкін:

- Я вчора відзначав, що ми функціонально неправильно готувалися. Це не те, щоб моя помилка, але це присутнє. Тому, фізично команда «Енергія» виглядала краще і змогла нав'язати свою гру. Нажаль, ми не грали так, як хотілося б мені, але в нашій справі найголовніше це результат - ми його добилися, за що я хлопцям вдячний. Ось і все - ще необхідний один переможний матч для того, щоб вийти в наступний етап. Знаю, що нам буде нелегко, але це футбол і легко в ньому не буває.

- Наскільки серйозну травму отримав Федорченко? Відомо що-небудь?
- Не можу сказати, думаю, що буде проведена діагностика, і ми будемо знати. Я вважаю, що Шамлі і Шпигарь цілком гідно замінили хлопців, які вибули.

- Зараз пішов новий тренд - подавати скарги до КДК на картки. Чи немає у вас бажання проапелювати деякі рішення арбітрів?
- Знаєте, я скарги можу подати тільки на себе за те, що не зміг підготувати команду так, як міг би це зробити. На все інше - є служба, яка повинна ці питання закривати. Якщо тренер переключиться на обговорення роботи арбітрів, а не на те, як грає його команда, думаю, що шанси у нас будуть значно менше.

- Ну, наприклад, Сергій Ребров активно дає коментарі з арбітражу.
- Я ніколи не обговорював колег - не моє це діло. Кожен бачить футбол по-своєму, а в мене достатній обсяг роботи для того, щоб не витрачати сили на ось ці речі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: