Євген Ривкін: "Грати нерозважливо я не ризикнув"

31 січня 20:59
Переглядів: 178
Ривкін

Румунія - Україна - 0:1. Післяматчевий коментар головного тренера збірної України.

- Євген Семенович, мінімальна перемога 1:0 вийшла традиційною для вашої клубної команди. Чим була викликана та стратегія, яку сповідувала наша збірна впродовж матчу?

- Хотілося б у першу чергу відзначити, що, напевно, треба абстрагуватися від клубних справ - тут є національна збірна України, і часом ситуація складається так, що можна грати дуже красиво, але не досягати результату. Сьогодні ми зіграли на результат, і пояснюється це досить просто. Все-таки для нас це був стартовий матч на чемпіонаті Європи, ми однозначно відчували певну відповідальність і хвилювання. Тому, було необхідно в цьому матчі добитися результату і відчути впевненість на майданчику. Європейський форум - це, можна сказати, для багатьох футболістів вершина, те, до чого всі прагнуть. Тому, грати нерозважливо я не ризикнув.

- Які можуть бути плюси і мінуси такої ситуації. Деякі команди виграли один матч і вирішили своє завдання кваліфікації до чвертьфіналу. Ми теж один матч, але говорити про вирішення цього завдання не доводиться. Тому, другий матч Україні доведеться грати з максимальною відповідальністю. Що краще - коли у тренера є можливість дати команді зіграти не в повну силу, або ж, коли команда весь час в максимальному тонусі?

- Я віддаю перевагу, щоб команда була в тонусі. Ще раз підкреслю - чемпіонат Європи у багатьох може бути тільки один раз в кар'єрі. Те, що ситуація склалася так, що вона постійно тримає нас в тонусі, сподіваюся для нашої команди це буде плюс.

- Команда сьогодні зіграла в дві четвірки плюс Кисельов. Чи можна очікувати, що в наступному матчі ви задіюєте більшу кількість футболістів?

- Те, що в збірній всі футболісти готові вийти на майданчик, це я кажу однозначно. Просто під кожного суперника підбирається тактика і стратегія. Сьогодні ми вирішили зіграти ось так, якщо ми добилися результату, значить, ми все зробили правильно. Те, що всі футболісти отримають шанс проявити себе, це обов'язково. Потрібно готуватися до наступного матчу. Ще раз повторюся - сьогодні склад ми підібрали під конкретного суперника. У наступному матчі буде зовсім інша гра, і, думаю, що у складі будуть зміни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: