Євген Ривкін: "Плей-офф - це битва, і битва тільки-тільки починається"

20 травня 12:52
Переглядів: 213
Ривкін

«Локомотив» - «Енергія» - 4:0. Післяматчеві коментарі

Євген Ривкін, головний тренер «Локомотива»:

 - Скажу, що ігри плей-офф, досить складна штука, і виглядало, наскільки велике було емоційне напруження у обох команд, де і в «Енергії», і в нашій команді є достатньо сильні майстерні футболісти. І, здавалося б, в ситуації, коли треба було просто забити м'яч, вони не змогли цього зробити. Напевно, сьогодні перемогла та команда, яка забила більше. Що ще коментувати? Плей-офф - це битва, і битва тільки-тільки починається. Далі, я думаю, буде ще складніше, тому що з кожним матчем легше не буде. Тому, почекаємо закінчення цієї серії, а потім вже будуть всі коментарі.

- Вчора ви у другому таймі поміняли воротаря, сьогодні - ні. З чим це пов'язано?
- Вчора я поміняв воротаря після пропущеного гола. Я вже раніше пояснював, що це певний стратегічний хід, який в принципі планується на кожен матч. У тому матчі він був запланований, в цьому - він теж був запланований, але трошки по-іншому. Виходячи з логіки того, що відбувалося на майданчику, думаю, сенсу йти на цей крок не було. У нас два кваліфікованих воротаря, і зіграти плей-офф одним футболістом це досить складно. Тим більше що польовий футболіст може замінитися, хоча б попити водички. Воротар грає всі 40 хвилин, тому, як буде команді краще, що буде приносити результат, ось це повинно бути визначальним, хто буде з'являтися на майданчику.

- «Енергія» сьогодні розпочала матч з жорсткого пресингу. Але, судячи з усього, для вас несподіванкою не стало?
- У принципі, ні. Думаю, що в таких іграх, як плей-офф, команди йшли до них весь чемпіонат. «Енергія» до них готувалася, ми до них готувалися, тому, це на нашу гру не вплинуло ніяк.

- Можете в процентному співвідношенні оцінити ймовірність того, що команди ще раз все-таки приїдуть до Харкова?
- По-перше, це, напевно, робота букмекерських контор. Ось вони там ставлять відсотки. У мене трохи інша робота - мені потрібно зробити так, щоб ось ці команди ще раз до Харкова не приїхали.

Дмитро Литвиненко, голкіпер «Локомотива»:

- Сьогодні «Локомотив» здобув упевнену перемогу. Вселяє це оптимізм, що у Львові серія закінчиться?
 - Я б не став так говорити - це лише початок. Оптимізм повинна вселяти та гра, яку ми показали. Я вважаю, що як мінімум по самовіддачі ми сьогодні переграли «Енергію», в майстерності - десь на рівних, але, тим не менш, ми забили, а вони ні.

- «Енергія» не забила, але моментів-то було досить біля ваших воріт, і довелося потрудитися сьогодні досить серйозно.
- Коли кожен гравець націлений на те, щоб захистити свої ворота, і не тільки я їх рятував, були випадки, коли хлопці лягали під м'яч, грудьми закривали ворота. Це не може в тебе, в хлопців не вселяти впевненість, і командний дух переважав у сьогоднішньому матчі.

- Що чекаєте від «Енергії» у Львові?
- Чекаємо того, що вони будуть нас пресингувати, будуть намагатися домінувати. Все інше нам скаже тренер вже перед грою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: