Євген Ривкін: "Рахунок нікого вводити в оману не повинен"

05 квітня 21:22
Переглядів: 149
Ривкін

Післяматчевий коментар Євгена Ривкіна, головного тренера «Локомотива»:

- Сьогодні у «Локомотива» вийшла гарна перемога над хорошою командою.

- Думаю, рахунок нікого вводити в оману не повинен. Грали дві хороші команди, плюс дві команди делегували приблизно однакова кількість гравців у збірну, тому, відчували певні труднощі з адаптацією. Хоча, я думаю, «енергетикам» було трохи легше, тому що покриття у нас специфічне, і тим гравцям «Енергії», які працювали тут на зборі перед Туреччиною, було простіше пристосуватися. Але, думаю, справа не в цьому, ми спробували продумати стратегію матчу, не скажу, що все вийшло, навіть у перші хвилини команда «Енергія» виглядала переконливіше. Але надалі дисбаланс, який проглядався у грі «Локомотива», майже пішов, і вся небезпека, яку створювали «енергетики», була від гри в більшості. Ми відбилися, можливо, нам десь трошки пощастило, але футбол складається і з везіння, тому, ось такий рахунок.

- Якісь були моменти в матчі, коли команді довелося перетерпіти, коли були побоювання за результат матчу?

- Напевно, відзначу два таких епізоди. Перший - коли ми були на п'яти фолах, напевно, у хлопців, які були в Туреччині, мимоволі згадався матч зі Словенією. Другий - коли була гра «Енергії» вп'ятьох. «Енергетики», як правило, здорово розігрують зайвого, ми змогли перетерпіти, змогли перемогти, за що я хлопцям вдячний.

- «Локомотив» став першою командою, яка забезпечила собі місце в плей-офф. Чи буде ставитися завдання обов'язкового першого місця, або будуть якісь варіанти?

- Я думаю, що ми кожен матч будемо грати на перемогу, тому що місця місцями, все визначає плей-офф, головне ж - психологічний комфорт, психологічна впевненість команди приходить тільки з перемогами. Тому, треба грати на перемогу, і, відповідно, сподіватися на максимальний результат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: