Євген Ривкін: "Саме в таких матчах долю деколи вирішує одна помилка "

04 лютого 12:35
Переглядів: 151
Ривкін

Коментар головного тренера збірної України після матчу 1/4 фіналу ЧЄ-2014 з Португалією.

-Повне спустошення. На жаль, ми залишаємо чемпіонат. Поступилися дуже серйозній команді, але все одно є незадоволеність. Я б хотів відзначити команду Португаліі в цілому. У ній зібрані кваліфіковані виконавці, грати з ними було досить складно. Хоча ми намагалися протистояти супернику, а часом і нав'язували йому свою гру. Але все визначає кінцевий результат.

Я б хотів подякувати гравців збірної України. Вони молодці. Вони старалися. Вони можуть покидати цей чемпіонат з високо піднятою головою. Їм не потрібно впадати у відчай, життя на цьому не закінчується. Ті помилки, які існують, вони є, від них нікуди не дінешся. Саме в таких матчах долю деколи вирішує одна помилка. Це, напевно, той випадок, коли, як кажуть, що виграє команда, програє - тренер. Десь у мене були недоробки. На жаль, у нас абсолютно не виходила гра з п'ятим польовим. Це призвело до того, що ми не змогли задіяти награні поєднання. Те, що відпрацьовувалося на тренуванні.

Один пропускав матч по дискваліфікації [Олександр Сорокін], другий отримав травму вже по ходу матчу [Євген Рогачов]. На жаль, в кінцівці у нас вийшов просто штурм. А мала бути - чітка, грамотна комбінаційна гра. До цього треба йти.

Збірній необхідна підтримка. Результати приходять тоді, коли всі - уболівальники, функціонери, гравці - стають єдиним колективом. Думаю, ми зараз на шляху до цього.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: