Євген Ривкін: "Суперники були гідні один одного"

26 квітня 09:42
Переглядів: 155
ривкін

«Локомотив» - «Енергія» - 3:0. Післяматчевий коментар головного тренера «залізничників»

Головний тренер «Локомотива» Євген Ривкін:

- Це був перший матч, і він видався досить непростим. Суперники були гідні один одного, але ми змогли в першому матчі перемогти. Далі треба працювати, належить ще досить серйозна, копітка і непроста робота для того, щоб схилити чашу терезів на нашу користь.

- Суперник дуже активно використовував в атаці довгі закидання. Ви були готові до такої тактики?
- Можна сказати, що були готові. У нас на цьому тижні ускладнився навчально-тренувальний процес. Точніше сказати, в силу певних причин ми працювали не так, як повинні були при підготовці до такого матчу. Тому, було помітно, що в другому таймі ми фізично не виконували той обсяг роботи, який повинні були. Змушені були кілька свою гру видозмінити, але найголовніше - результат. Я вдячний хлопцям за те, що вони змогли реалізувати той план, який нами був вироблений на цей матч. Ще раз треба віддати належне супернику - хороша команда «Енергія», тим не менш, це не знімає з нас завдань, які поставлені перед нами керівництвом.

- До початку другого матчу менше доби - 18 годин. Які є тонкощі при підготовці?
- Це вже питання підготовки, а є такі речі, які я, навіть якби й хотів, але не повинен розповідати. Кожна команда готується по-своєму, є певні технології відновлення. Ми намагаємося йти в ногу з часом, хоча розуміємо, що будь-яка спортивна підготовка, тим більше, відновлення, досить витратний процес. Тим не менш, зараз з командою працюватимуть доктор і масажист, ми володіємо можливістю контролювати функціональний стан команди. Зробимо все можливе для того, щоб хлопців відновити. Як це у нас вийде, побачимо завтра.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: