Євген Ривкін: "Ураган" - молода, амбіційна, швидка команда, яка дуже добре фізично підготована"

08 грудня 12:37
Переглядів: 86
ривкін

Євген Ривкін, головний тренер "Локомотиву", поділився враженнями після перемоги своєї команди у матчі з "Ураганом" (2:0):

- Цей матч був для нас досить таки складним. Боротися довелося із цікавим суперником. "Ураган" - молода, амбіційна, швидка команда, яка дуже добре фізично підготована. До того ж, зважаючи на всі обставини, які переслідують команду "Локомотив", ми зіграли дуже розумно, за що я дякую своїм футзалістам. Можливо, поєдинок був не таким видовищним, як би цього хотілося, але зіграли так, як могли. Скажу, що гравці прекрасно розумілися на майданчику, і ми усвідомлювали, що вистачить нас тільки на тайм, тож радий, що ми цим скористалися. У другому таймі в івано-франківців було ряд гольових епізодів, але вони їх не реалізували, тому перемога залишилася за нами.

- Чи задоволені Ви результатом?
- Результатом, звісно, я задоволений. Ми перемогли і завоювали три очки, а це було для нас найголовнішим. Половина команди практично тільки в середу розпочала працювати в повну силу через травми та хвороби, друга половина - тільки повернулася із збірної. Дехто навіть не встиг побувати вдома. На мій погляд, дана ситуація не зовсім коректна, адже пріоритетом всього українського футзалу є національна збірна. Я, як тренер, зацікавлений, щоб цикл не порушувався і ми зіграли згідно календаря. Перед початком чемпіонату я звертав увагу на те, що між іграми чемпіонату і викликами в національну збірну були паузи в три дні. Почули мене тільки в одному напрямку - перед викликом в збірну хлопцям давати відпочинок. Адже потрібно розуміти, що у спортсменів теж є сім'ї…

Хочу, що мене правильно зрозуміли - це не претензії. Але, якщо ми розпочали працювати правильно, як це і робить збірна, то я б хотів, щоб й далі рухалися в такому ж напрямку і давали гравцям час і на відновлення, і на відпочинок. Як це робити? Є Асоціація, там висококваліфіковані спеціалісти, тому, думаю, вони все це врегулюють. Пройде зовсім небагато часу, і я впевнений, що молода і перспективна команда "Ураган" теж зіткнеться з такими проблемами. Єдине, до чого не був готовим "Локомотив" - це те, що викликатимуть аж 9 людей. Тепер поїхали тільки п'ять хлопців тільки в силу того, що четверо захворіли. Але якби відправили всіх, то команда б втратила тренувальний цикл. Тоді, можливо, "Урагану" було б легше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: