Євген Селезньов задоволений, що грає у збірній України, йому більше нічого не треба

18 листопада 16:00
Переглядів: 92
Селезньов

Форвард збірної України Євген Селезньов поділився своїми емоціями після нічиєї зі збірною Словенії (1:1) в матчі-відповіді плей-оф Євро-2016.

«Сьогодні не вийшло яскравої гри, швидкостей, техніки, але всі емоції, сили і бажання ми віддали. У моїй кар’єрі було два відбору, ми не потрапили. Ми програли Греції і Франції. Такий випадок буває раз в житті, та й то не у кожного. Сьогодні ми вийшли. Я вважаю себе щасливою людиною, я з третьої спроби потрапив на Євро», – зазначив Євген.

Говорячи про власну гру, форвард зауважив: «Сьогодні я не забив, забили інші люди. Головне, що виграла команда. Я не переймаюсь тим, що не забив. Сьогодні голи не вирішували, а командні дії. Коли боролися, билися і віддавали всі сили, які були. Те, що у нас було, ми віддали все і навіть трохи більше».

«Якщо ви звернули увагу, жодного слова поганого ми один одному не сказали. Ми всі разом, один за одного. Не знаю, як у збірній Франції, Італії, Іспанії. Я задоволений, що граю у збірній України. Мені більше нічого не треба. Ми всі разом», – підсумував Євген Селезньов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: