Євгеній ЧЕПУРНЕНКО: "Ієрогліфи означають: любов, сила, енергія, хоробрість, дух. А ось ці два – віра й багатство"

09 червня 11:17
Переглядів: 342
Default Image

Атакувальний напівоборонець ФК "львів" Євгеній Чепурненко розповів про матч 33-го туру з "Чорноморцем", а також про свої татуювання

- Була важка гра, ми, звісно, ретельно до неї готувалися, знали, що до нас приїде хороша команда, яка ставила завдання потрапити до Прем’єр ліги. Щодо гри, то скажу, що перший тайм був рівним, звісно була спека й важкувато гралось та тяжко вдавалось контролювати м’яч. Інколи все виходило, епізодами – ні. Ініціативою володіли, то ми, то гості. В другому таймі ми намагались діяти на контратаках. Ну, зрозумійте, трішки не пощастило. Щодо спірних моментів, то суддя завжди показував у нашу сторону…в такій ситуації важкувато.

- Що скажеш про «Чорноморець», як про команду?

- Хороша команда, що намагається сповідувати гарний футбол. Але я вважаю, що для Прем’єр ліги цьому колективу необхідне підкріплення, оскільки там більш вищий рівень, аніж у Першій лізі, бо з такою грою, яку одесити показували в останніх матчах, їм буде в еліті важко.

- Декілька слів про наступного суперника, якому ти полюбляєш забивати по два голи (Євгеній вже тричі оформив дубль саме «Прикарпаттю»,- Авт.)

- А… «Прикарпаття»! Ну налаштовуємось, розуміємо, що потрібно голосно грюкнути дверима наприкінці сезону, будемо їхати за перемогою, куди нам діватись. Гратимемо в задоволення. Також хочу сказати, що, і я, і вся команда дуже бажаємо, аби ми в такому ж ключі, в такому ж складі розпочали й наступний сезон, сподіваюсь, що так воно і буде.

- Що означає тату у вигляді тигра на твоїй правій руці?

- Нічого, просто сподобалось, це – леопард.

- А ієрогліфи на лівиці?

- Вони означають: любов, сила, енергія, хоробрість, дух. А ось ці два – віра й багатство.

- А дракон що значить?

- Ну, я хотів тату в японському стилі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: