Євгеній ЧЕПУРНЕНКО: «Залишаюся і після тренувань відшліфовувати свої удари»

25 травня 15:47
Переглядів: 425
Default Image

Автор шедеврального голу у ворота «Буковини», а також автор найкращого голу львівщини в квітні за версією читачів «Галичини Спортивної», розказав інформаційній службі «Львова» про те, що він робить для того, аби так влучно «стріляти».

- Євгене, згадай, як ти забивав…

- Був штрафний удар з невеликої дистанції, а перед цим я, в основному, пробивав з далеких відстаней. Пробив і добре що попав.

- Колись у своєму інтерв’ю ти говорив, що після тренувань залишаєшся на полі й відшліфовуєш свої удари, ти продовжуєш цим займатися?

- Так, ще й під час тренувань Олександр Дмитрович наказує нам пробивати штрафні удари кожному з голкіперів. Залишаюсь і після тренувань, це не заважає, навпаки, потрібно покращувати свій удар.

- Загалом про гру що скажеш?

- Налаштовувалися усі дуже відповідально, так склалась турнірна таблиця, що перед цим поєдинком ми були на шостому місці. Тому кожен із хлопців бажав викластись на повну – це ми й зробили та виграли цей матч. Усі задоволені, добре, що так вийшло.

- Що можеш сказати про «Буковину»?

- Ну, це досвідчена команда, в якої стоїть ціль – здобути третє місце. Я думаю, що вони також приїхали до нас за перемогою, проте я хочу сказати, що ми їм ні в чому не поступались і навіть в більшості моментів перегравали.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: