Євгеній Мурзін: "Наш головний суперник - це ми самі"

27 жовтня 22:22
Переглядів: 166
мурзін

Головний тренер "Говерли" прокоментував перемогу над "Ферро-ЗНТУ".

"Всіх вітаю з першою перемогою в сезоні. Довго ми її чекали. Ще багато є над чим працювати, але сьогодні команда була схожа на команду, на відміну від вчорашнього матчу. Добре себе проявили американці, ми виграли підбір - не пригадую, коли востаннє таке було. Все від бажання, від очей, що горять. Сьогодні ви бачили, яка команда була - як партнери з лавки підтримували одне-одного, - і що було вчора. Це небо та земля.

Наш головний суперник - це ми самі. Вчора в боротьбі із собою програли, сьогодні - перемогли. Це баскетбол, це життя, це подальша робота, причому нескінченна, мабуть. Я більшого чекаю від Стефанишина та Алфьорова.

Потрібно завжди шукати причини в собі. Я починаю з себе і завершую собою. Сьогодні всім довелось прийти на роботу трішки швидше, аби провести бесіду. Провели бесіду і... Ви все самі бачили сьогодні.

На нас чекає важкий виїзд - ігри з "Одесою" та "Хіміком". Спарені матчі. Тяжко буде - ви знаєте, як добиратись, як їхати. Їдемо битись та перемагати. Ви знаєте мою позицію: боротьба у кожній грі. Я думаю, що все буде добре."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: