Євгенія Зеленська вийшла до фінальної групи всеукраїнського тенісного турніру

06 квітня 14:45
Переглядів: 222
Євгенія Зеленська

Упродовж минулих вихідних на кортах Українського тенісного центру, що у селі Петрівське на Київщині, пройшли всеукраїнські змагання у віковій групі до 10 років "UTC CUP by Babolat". Івано-Франківську школу тенісу представляли три спортсмени, серед них Євгенія Зеленська, Лука Параскевов та Андрій Кабин зі спортивного клубу "Alias".

Для Андрія ці змагання були першими, проте він зумів продемонструвати наполегливість, боровся за кожен м’яч у розіграшах геймів і старанність на корті. Лука проявив не по віку впевненість та зумів у трьох матчах виграти шість геймів. На жаль, досвідченість суперників івано-франківських хлопців не дозволила їм пройти далі группового турніру.

У групі дівчат змагалася Євгенія Зеленська. У весняно-літньому циклі це другий турнір для Жені у підготовці до Всеукраїнського огляду-конкурсу юних тенісистів, який відбудеться у Рівному з 3 по 9 травня. З початку турніру у Петрівському наймолодшій учасниці другої групи вдалося показати класну гру й перемогти у двох матчах. У грі з Каріною Подуфаловою Євгенія перемогла 4:2, 4:0, а у грі із Софією Берестецькою перемога за франківчанкою 0:4, 5:3, 10:7. У фіналі чотирьох Женя поступилася спочатку Дарії Роговій, а потім Лобовій Вероніці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: