Євро-2016. Розклад матчів

10 червня 20:00
Переглядів: 168
Євро 2016

10 червня у Франції стартує фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу, в якій візьмуть участь 24 національних збірних. Серед них - і збірна України, якій жереб визначив у суперники по групі С команди Німеччини, Польщі та Північної Ірландії. До вашої уваги повний розклад матчів Євро-2016.

Груповий етап (час початку матчів - київський)

10 червня 22:00 (Сен-Дені): Франція - Румунія - група A
11 червня, 16:00 (Ланс): Албанія - Швейцарія - група A
11 червня, 19:00 (Бордо): Уельс - Словаччина - група B
11 червня, 22:00 (Марсель): Англія - Росія - група B
12 червня, 16:00 (Париж): Туреччина - Хорватія - група D
12 червня, 19:00 (Ніцца): Польща - Північна Ірландія - група C
12 червня, 22:00 (Лілль): Німеччина - Україна - група C
13 червня, 16:00 (Тулуза): Іспанія - Чехія - група D
13 червня, 19:00 (Сен-Дені): Ірландія - Швеція - група E
13 червня, 22:00 (Ліон): Бельгія - Італія - група E
14 червня, 19:00 (Бордо): Австрія - Угорщина - група F
14 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Португалія - Ісландія - група F

15 червня, 16:00 (Лілль): Росія - Словаччина - група B
15 червня, 19:00 (Париж): Румунія - Швейцарія - група A
15 червня, 22:00 (Марсель): Франція - Албанія - група A
16 червня, 16:00 (Ланс): Англія - Уельс - група B
16 червня, 19:00 (Ліон): Україна - Північна Ірландія - група C
16 червня, 22:00 (Сен-Дені): Німеччина - Польща - група C
17 червня, 16:00 (Тулуза): Італія - Швеція - група E
17 червня, 19:00 (Сент-Етьєн): Чехія - Хорватія - група D
17 червня, 22:00 (Ніцца): Іспанія - Туреччина - група D
18 червня, 16:00 (Бордо): Бельгія - Ірландія - група E
18 червня, 19:00 (Марсель): Ісландія - Угорщина - група F
18 червня, 22:00 (Париж): Португалія - Австрія - група F

19 червня, 22:00 (Лілль): Швейцарія - Франція - група A
19 червня, 22:00 (Ліон): Румунія - Албанія - група A
20 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Словаччина - Англія - група B
20 червня, 22:00 (Тулуза): Росія - Уельс - група B
21 червня, 19:00 (Париж): Північна Ірландія - Німеччина - група C
21 червня, 19:00 (Марсель): Україна - Польща - група C
21 червня, 22:00 (Бордо): Хорватія - Іспанія - група D
21 червня, 22:00 (Ланс): Чехія - Туреччина - група D
22 червня, 19:00 (Ліон): Угорщина - Португалія - група F
22 червня, 19:00 (Сен-Дені): Ісландія - Австрія - група F
22 червня, 22:00 (Ніцца): Швеція - Бельгія - група E
22 червня, 22:00 (Лілль): Італія - Ірландія - група E

Плей-офф

1/8 фіналу

25 червня, 16:00 (Сент-Етьєн): Друге місце в групі A - Друге місце в групі C - Матч 1

25 червня, 19:00 (Париж): Перше місце в групі B - Третє місце в групі A / C / D - Матч 2

25 червня, 22:00 (Ланс): Перше місце в групі D - Третє місце в групі B / E / F - Матч 3

26 червня, 16:00 (Ліон): Перше місце в групі A - Третє місце в групі C / D / E - Матч 4

26 червня, 19:00 (Лілль): Перше місце в групі C - Третє місце в групі A / B / F - Матч 5

26 червня, 22:00 (Тулуза): Перше місце в групі F - Друге місце в групі E - Матч 6

27 червня, 19:00 (Сен-Дені): Перше місце в групі E - Друге місце в групі D - Матч 7

27 червня, 22:00 (Ніцца): Друге місце в групі B - Друге місце в групі F - Матч 8

1/4 фіналу

30 червня, 22:00 (Марсель): Переможець матчу 1 - Переможець матчу 3 - ЧФ1
1 липня, 22:00 (Лілль): Переможець матчу 2 - Переможець матчу 6 - ЧФ2
2 липня, 22:00 (Бордо): Переможець матчу 5 - Переможець матчу 7 - ЧФ3
3 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець матчу 4 - Переможець матчу 8 - ЧФ4

1/2 фіналу

6 липня, 22:00 (Ліон): Переможець ЧФ1 - Переможець ЧФ2 - ПФ1
7 липня, 22:00 (Марсель): Переможець ЧФ3 - Переможець ЧФ4 - ПФ2

Фінал

10 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець ПФ1 - Переможець ПФ2

За матеріалами: ua-football.com
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити