Євро-2018: Україна з боєм програла Іспанії і вилетіла у чвертьфіналі

06 лютого 23:47
Переглядів: 77
Петро Шотурма

Збірна України з футзалу мінімально поступилась іспанцям у матчі 1/4 Чемпіонату Європи.

Команда Косенка строго провела перший тайм, майже не провалюючись у захисті, але й не створюючи моментів біля чужих воріт. Фаворити, звісно володіли м'ячем і часто триваожили Іванюка, однак наш голкіпер діяв дуже надійно. І лише красиво розіграна комбінація під завісу першої половини принесла Іспанії успіх.

По перерві Україна створила прекрасний момент, проте з ударом Білоцерківця справився воротар. Було ще кілька гарно розіграних атак, найгострішою з яких виявився дальній удар Педяша повз ворота. А якби хтось підстеріг нагоду на дальній стійці, рахунок став би нічийним. За 10 хвилин до кінця зустрічі українці почали епізодами грати без воротаря у 6 польових, але це не дуже допомогло. Далі іспанці декілька разів пробачили Україну в контратаках і довели справу до перемоги та виходу у півфінал.

Відзначимо, що іншими півфіналістами стали Казахстан, Росія і суперник українців по групі Португалія, яка розбомбила Азербайджан 9:1.