Євробаскет-2013. 1/4. Україна поступилася Хорватії

19 вересня 23:19
Переглядів: 535
баскетбол

На превеликий жаль для всіх вітчизняних уболівальників, у чвертьфіналі Євробаскету-2013 національна збірна України, укомплектована переважно гравцями Суперліги, поступилася Хорватії з рахунком 72-84.

Долю матчу вирішив провал української команди у другій чверті, яку підопічні Майка Фрателло програли з рахунком 13-29. І хоча «синьо-жовті» повернулися в гру, скоротивши відставання до дев’яти пунктів, дальні влучання хорватів дозволили супернику відсвяткувати восьму перемогу на турнірі.

Утім, Україна все ще має гарні шанси в боротьбі за 5-8 місця здобути путівку на Чемпіонат світу.

Найрезультативнішим гравцем у складі української збірної став екс-захисник «Києва» Пух Джетер, на рахунку якого 19 очок, а також по 6 підбирань і передач. 15 очок в активі колишнього центрового «Києва» та «Донецька» В’ячеслава Кравцова, 13 очок і 9 підбирань – колишнього захисника «Миколаєва» Сергія Гладира

Хорватія - Україна 84:72 (22:22, 29:13, 19:26, 14:11)

Хорватія: Укіч (9 + 5 підбирань + 4 передачі), Симон (23), Богданович (14), Маркот (12), Томич (6) - старт; Дрейпер (6 + 6 передач), Шарич (7), Рудеж (7), Жоріч

Україна: Джетер (19 + 6 підборів + 6 передач), Липовий (7), Гладир (13 + 9 підборів), Корнієнко (4), Натяжко (10) - старт; Пустозвонов, Мішула (2), Забірченко (2), Зайцев, Кравцов (15)