Євробаскет-2015. Україна зазнає другої поразки

07 вересня 09:02
Переглядів: 79
Євробаскет-2015

Збірна України поки не може порадувати вболівальників перемогою на чемпіонаті Європи з баскетболу. У другому поєдинку підопічні Євгена Мурзіна поступилися збірній Чехії - 64:78.

"Синьо-жовті" відразу опинилися в ролі наздоганяючих і, треба визнати, виходило у них в цей раз набагато гірше, ніж в суботньому матчі проти литовців. Нав'язати боротьбу, "зачепитися" за результат українцям не вдавалося, і чехи, вигравши перші три чверті, перед заключним відрізком вели з перевагою в 20 очок. Власне, за сценарієм чехів пройшла і четверта чверть - лише на останніх хвилинах поєдинку суперник зменшив обороти і дозволив збірній України трохи скоротити розрив у рахунку.

Україна - Чехія - 64:78 (14:20, 16:26, 15:19, 19:13)
Україна: Фесенко (14 очок, 8 підбирань, 1 передача), Рендл (12, 2, 3), Лукашов (9, 2, 4).
Чехія: Весели (19, 9, 3), Пумпрла (17, 1, 2), Саторанскі (15, 8, 6).