"Євробаскету-2017 в Україні не буде, а щодо "Арени Львів" тривають переговори", – Ігор Жданов

16 січня 18:00
Переглядів: 723
Жданов

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, перебуваючи у Львові, запевнив, що незважаючи на певні затримки із підписанням контракту між ФК «Шахтар» та ДП «Арена Львів», проблем із задіянням стадіону не буде. Триває нормальний процес комерційних переговорів.

«Наскільки мені відомо між керівництвом «Шахтаря» та «Арени Львів» йде нормальний процес комерційних переговорів. «Арена Львів» – державне підприємство, яке має на меті отримання прибутків. Держава вкладає достатні дотації у цей стадіон і, звичайно, ми зацікавлені, щоб підприємство уклало якнайвигідніший контракт. Думаю, що проблем з тим, щоб «Шахтар» грав на стадіоні, ні у кого немає», – запевнив Жданов.

Також міністр наголосив, що не вважає за доцільне проводити в Україні «Євробаскет-2017», адже, по-перше у держави немає на це коштів, а по-друге, ніхто не дозволить проводити європейський чемпіонат країні, на території якої тривають воєнні дії.

«Я не бачу перспектив проведення «Євробаскету-2017» в Україні. Не може в країні, де йде війна, проходити європейський чемпіонат. Я вже говорив про це з президентом Федерації баскетболу України Олександром Волковим. Можливо, у нього є своє бачення. Але, по-перше, у нас немає на це грошей. І по-друге, ми не знаємо, як буде далі розвиватися політична ситуація, та як підуть справи на східному фронті. Якщо країна воює, то ніхто не дозволить у ній проводити європейські чемпіонати. Це апріорі», – підкреслив Жданов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: