"Єврофан": ірландські фани відкрили дитячий майданчик у Львові

09 червня 22:01
Переглядів: 200
Єврофан-2014

Сьогодні, 9 червня, футбольні уболівальники з Північної Ірландії, які прибули до Львова на турнір «Єврофан-2014», відкрили дитячий майданчик для вихованців дитячого будинку сімейного типу (на вул. Тракт Глинянський, 59).

Вихованці дитбудинку були виразно збентежені, побачивши велику кількість веселих іноземців, які прибули до них в гості. Але дуже скоро настрій малечі змінився – малюки радісно сприйняли дарунок. «Ми їм дуже вдячні. Бо цей майданчик –  наша потреба. Ми плануємо взяти на виховання ще трьох діток. Тому, тішимось, що нашим дітям буде де бавитись»,  розповіла мама-вихователь будинку сімейного типу, пані Катерина. Додамо, що у цьому дитячому будинку сімейного типу вже виховуються семеро діток. 

Відзначимо, що це вже друга доброчинна акція футбольних фанатів з Північної Ірландії, які приїхали на цьогорічний фестиваль «Єврофан». Минулого четверга вони привезли вихованцям Буського сиротинця цінні подарунки. «Багато команд, які приїздять на наш турнір,  запитують: чим саме можемо допомогти. Ми вже тут на місці скеровуємо їх у різні інтернати, дитячі будинки. З таким же проханням  до нас  звернулись вболівальник із Північної Ірландії. Вони вже відвідали дитячий будинок у Буську, і от сьогодні проспонсорували цей дитячий майданчик»,  зазначив організатор турніру «Єврофан-2014» Олег Солдатенко.

«Усі щиро здивовані. Ми звикли, що футбольні фанати лише веселяться. Але хлопці із Північної Ірландії зламали цей стереотип. Вони самі захотіли допомогти. Взагалі, для іноземних команд благодійність є частиною турніру», –  наголосила працівник управління сім’ї та спорту Львівської міської ради Віра Макар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: