Йосиф Пазяк: "Після срібла завжди мрієш про золото"

14 вересня 12:10
Переглядів: 174
Пазяк

Львівський спортсмен-журналіст Йосиф Пазяк успішно виступив на чемпіонаті світу з велоспорту серед працівників ЗМІ, що завершився в Австрії. Вперше у своїй історії ветеран львівського спорту зумів вибороти одразу дві срібні медалі – одну в спринті на 300 метрів, а іншу – в індивідуальній гонці на 9 кілометрів.

До австрійського чемпіонату світу з велоспорту Йосиф Пазяк неодноразово брав участь у попередніх світових форумах серед працівників ЗМІ. Якщо у попердні роки фортуна від Пазяка відверталася, то цього року наш колега зумів двічі стати срібним призером. Такий результат львів’янин вважає вдалим, проте каже, що золота мрія залишилася мрією. Попри свій поважний вік (учора Пазяку стукнуло 61 (!), спортсмен-ветеран прагне підтримати свою спортивну форму і дуже хоче, аби за межами рідної держави на честь його спортивного досягення заграла «Ще не вмерла України…».

Аби знову провести промоцію України, Пазяк уже розпочав підготовку до наступних своїх стартів – разом з іншими спортсменами клубу «Тандем». Каже, що тренується регулярно - двічі аби тричі на тиждень їздить до  районного Миколаєва і назад до Львова, долаючи у підсумку 60 кілометрів.

Йосиф Пазяк поділився враженнями від медальної поїздки в Австрію.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: