Йосип Бербець: "Готуємось до старту в чемпіонаті України"

01 вересня 13:06
Переглядів: 176
Прикарпаття

В середині вересня івано-франківське СДЮШОР "Прикарпаття" візьме старт в чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд вищої ліги. В першому ж турі надзвичайно складний суперник - "УФК Карпати" зі Львова. Перед стартом сезону нам вдалося поспілкуватися із директором СДЮШОР "Прикарпаття" Бербець Йосипом Євстахійовичем.

- 13 вересня розпочинається сезон в чемпіонаті України серед команд ДЮФЛ. Заявку, згідно графіку, ми подаємо 8 вересня. Граємо в першому турі з командами Училища фізичної культури м.Львова. Дві команди на виїзді, і дві команди тут, в Івано-Франківську. На старт змагань вийдуть команди 1998 року народження (головний тренер Гуменяк Василь Юрійович). 1999 року народження (головний тренер - Редушко Анатолій Ярославович),  2000 рік народження (головний тренер - Москвін Валентин Артурович), 2001 рік народження (головний тренер - Мельничук Ігор Васильович). Команди провели належну підготовку, пройшли збори. Сьогодні завдяки підтримки батьків ми можемо приймати участь в змаганнях. Звичайно, зараз продовжуємо вирішувати матеріально-фінансові питання, питання підготовки полів для участі в змаганнях. Ігри чемпіонату України будуть проводитися на МЦС "Рух" завдяки директору стадіону "Рух" Івану Гнатовичу Слюсару, який сприяє нам в цій справі. Маємо на сьогоднішній день і підтримку управління спорту. Надіємося, що цей сезон для нас, незважаючи на всі негаразди, які існують в нашій державі, стане для нас успішним.

- На скільки відчувається підтримка зі сторони влади?

Наша школа є у власності Івано-Франківської обласної ради. Без підтримки влади, а саме виплати зарплат, придбання спортивного інвентаря, існування школи було б практично не можливим. Також дякуємо Фонду соціального страхування (Ігору Мироновичу) за те, що він сприяє нам та підтримує в такий непростий період часу. Але найважливіша підтримка та допомога йде від батьків, які нам допомагають в організації виїздів на змагання, турніри. Без цього підготовка була б неможлива. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: