Йосипу Фалесу - 76!

12 червня 12:59
Переглядів: 57
фалес

Сьогодні, 12-го червня, свій 76-й день народження святкує Йосип Фалес, гравець першого складу «Карпат», а нині доцент, багаторічний завідувач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури.

Вихованець закарпатського футболу Йосип Фалес – добре знана постать у футбольних колах не лише України, а й далеко за її межами. Три в одному – це саме про Йосипа Григоровича, адже його ім’я відоме і як гравця, і як тренера, і як науковця. На футбольному полі він виділявся своєю високою працездатністю та самовіддачею, а також швидкістю і чудовою грою на другому поверсі. Що ж до тренерської кар’єри, то Йосип Фалес не лише очолював низку команд, серед яких був СКА «Карпати», а й працював консультантом. Зокрема, він був причетним до успішного виступу національної збірної Алжиру на чемпіонаті світу 1982 року та багато років входив до складу наукових груп збірних команд СРСР.

А в науковій діяльності в його активі кандидатська дисертація, звання доцента та більше двох сотень наукових праць, з яких черпають знання не лише студенти кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, а й фахівці всієї України та зарубіжжя.

Також слід відзначити, що незважаючи на поважний вік, Йосип Григорович і нині перебуває у чудовій фізичній формі і продовжує служити його величності Футболу.

Тож колишні партнери-карпатівці, тренерський штаб і гравці нинішнього складу, а також багаточисельна армія вболівальників «зелено-білих» разом з керівництвом та усім колективом ФК «Карпати» вітають Йосипа Григоровича з уродинами і щиро зичать йому міцного здоров’я, родинного затишку та щастя, матеріального достатку і успіхів у педагогічній діяльності та нових наукових звершень.

Многая літа, пане Йосипе!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: