Йовічевіч розповів про своє знайомство з Андрієм Шевченком

26 березня 14:49
Переглядів: 123
Йовічевіч
Головний тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч поділився враженням про навчання на тренерський PRO-диплом з Андрієм Шевченком.

"Андрій Миколайович мене дуже здивував своїми знаннями про футбол, власними амбіціями і поглядами на життя. Звичайно, коли ти знаєш, що будеш спілкуватися з легендарним футболістом, у якого була відмінна кар'єра, то очікуєш зоряної поведінки. Але я дуже швидко зрозумів, що у нього є той самий скромний компонент, що дозволяє бути йому справжньою зіркою. Коли я познайомився з ним, то відразу ми поділилися своїми поглядами на футбол.

Шевченко 24 години на добу живе цим, постійно має свою думку, яка буває дуже наполегливою. Це властиво людям, які багато чого досягли в житті, - у нього є характер лідера. Звичайно, він ділився з нами досвідом роботи з Анчелотті в "Мілані", з Моурінью в "Челсі" і з Лобановським в "Динамо". Цього у нього ніхто не відбере - такий досвід дає Андрію великий плюс у подальшій тренерській кар'єрі.

Чи може він стати відмінним тренером? Абсолютно, я в цьому впевнений! Але я говорю не тільки про нього. Гвардіола не став таким тренером тільки тому, що він все знає. Група людей, яка тебе оточує, - найважливіше в тренерській справі. Він же не буде сам, коли очолить якийсь клуб", - зазначив Йовічевіч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: