Йожеф Сабо: "Невідомо чи футболісти "Дніпра" приймуть Маркевича"

27 травня 14:57
Переглядів: 198
сабо

Колишній головний тренер київського "Динамо" Йожеф Сабо прокоментував призначення Мирона Маркевича новим головним тренером дніпропетровського "Дніпра".

"Мирон Богданович - дуже досвідчений фахівець, один з найкращих в нашій країні. Тим не менш, зараз зовсім невідомо, як у нього підуть справи в "Дніпрі". Адже дивитися на гру команди або протистояти їй у якості тренера суперника - одне, а знаходитися всередині, бачити всю кухню команди - зовсім інше. Ти повинен знати можливості кожного з футболістів і нести відповідальність за результат. Так що мені, чесно кажучи, важко однозначно відповісти на питання про те, чи вийде у Мирона Маркевича в "Дніпрі" або ж ні.

Найголовнішим іспитом для авторитетного фахівця стане Ліга чемпіонів. Багато що залежатиме від того, чи зуміє тренер завоювати путівку в основну сітку престижного турніру чи ні. Що нового цей наставник зможе дати команді з Дніпропетровська? Думаю, кожен тренер здатний привнести щось своє. Інша справа, що раніше грою "Дніпра" завідував Хуанде Рамос, який чотири роки вибудовував колектив під себе.

Поки невідомо, чи приймуть футболісти Мирона Маркевича, адже більшість з них висловлювали бажання продовжити роботу з іспанським фахівцем. Не можу сказати однозначно, чи складуться у тренера відносини з новими підопічними. Хоча, впевнений, якщо Маркевич відразу почне перемагати, ні у кого не виникне зайвих питань", - розповів Сабо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: