Юліан Горбатий: "В "Урагані" відчуваю, що я на своєму місці"

30 квітня 10:27
Переглядів: 77
Юліан Горбатий
"Ураганівський" фан-клуб "Ура-Фан" продовжує знайомити усіх шанувальників івано-франківської команди з особистим життям їхніх улюбленців. Сьогодні у традиційній рубриці "Життя поза грою" - Юліан Горбатий.
 
- Як розпочалась твоя футзальна кар’єра?
Пригадую, що ще в дитинстві захопився футболом, тому питання, що оберу саме цей вид спорту навіть не виникало. Спершу тренувався в івано-франківській ДЮСШ №3, і моїм першим наставником був мій батько - Орест Юліанович. Згодом "відкрив" для себе футзал в "ураганівській" ДЮСШ. Скажу, що зовсім не жалію про свій вибір. Радий, що в нашому місті я така сильна команда, в якій можна розвиватися. В "Урагані" я відчуваю, що я на своєму місці. 
 
- Але ти пішов по стопах не тільки батька?
Моя мама - перекладач, тому наполягала, щоб я здобув освіту на факультеті іноземних мов. Тож наразі я намагаюсь поєднувати спорт і навчання. В Прикарпатському університеті студіюю 3 мови: французьку, англійську і німецьку. Окрім того, навчаюсь заочно на факультеті фізичного виховання. 
 
- Ти хотів би працювати по філологічній спеціальності?
Не думаю. І не бачу особливих перспектив для себе в цій сфері, мені важливо просто вивчити мови, як на мене, це відкриває багато нових можливостей. Звісно, що і футзальна кар’єра колись закінчиться, але я буду старатись обирати роботу, пов’язану з цим видом спорту. 
 
- Розкажи щось цікаве про свою сім'ю…
У мене сім’я футзалістів і знавців мов, але це вже і так, мабуть, зрозуміло (сміється - авт.). Середній брат Роман грає за "Ураган-2", а молодший Олег тільки розпочинає свій футбольний шлях, але скажу, що уже має успіхи в цій справі. Роман теж навчається на факультеті іноземних мов. Олег тренується в батька, як і я колись, також пробував свої сили в ДЮСШ "Ураган". 
Якщо чесно, навіть не знаю, як мама терпить чотирьох спортсменів (сміється - авт.).
 
- Як проводиш свій вільний час?
Вільного часу дуже мало, але зазвичай проводжу його з друзями і коханою. Інколи можемо з батьками поїхати до рідних в село. Також люблю дивитись фільми, особливо ті, які базуються на реальних подіях.
 
- А як на рахунок екстриму?
Я б не відмовився від чогось такого (сміється - авт.). Наприклад, мрію стрибнути з парашутом. Звичайно, не знаю чи вийде, але я думаю, що страшно тільки перед стрибком, а під час польоту ти відчуваєш нереальне задоволення.
 
- Які риси ти цінуєш в людях?
Відданість, цілеспрямованість, дружелюбність, поважаю людей, які можуть прийти на допомогу. Я завжди кажу: "Хто, як не я?". Якщо я можу це зробити, то чому б ні?
 
- В тебе досить рідкісне ім’я…
Мій прадід Юліан, дід Юліан, тож мене назвали в їхню честь. Мені це ім'я подобається, це робить мене подібним на них. Воно рідкісне і особливе, хоча я б не наважився назвати так свого сина.
 
- До чого ти прагнеш в житті?
Найголовніше, щоб моя родина та близькі мені люди були здорові. А для щастя не так вже й багато потрібно! Наполегливою працею досягати всіх вершин і здійснювати всі свої мрії!
 
- Секрет успіху від Юліана Горбатого…
Кожна людина має вірити в те, чого вона хоче, і, незважаючи на невдачі, йти до своєї поставленої мети. 
 
- І наостанок твої побажання вболівальникам "Урагану"…
Хочу побажати всім миру! А ми будемо намагатись тішити івано-франківців своїми перемогами. Бажаю їм терпіння і віри в нас!
 
P.S. Бажаємо Юліану якнайшвидшого одужання та повернення на майданчик!
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: